Collection:

Cat health products

  • Konig Gastrovet, 60 ml
    -11% Promo FD

    Konig Gastrovet, 60 ml

    Regular price €24,40 40,67 € / 100ml
    Sale price €24,40 Regular price €27,45
    You are saving: -€3,05
    40,67 € / 100ml
  • Calmex Cat 60 ml
    -15%

    Calmex Cat 60 ml

    Regular price €23,00 38,33 € / 100ml
    Sale price €23,00 Regular price €26,95
    You are saving: -€3,95
    38,33 € / 100ml
  • Konig Renum Drops, 15 ml
    -7%

    Konig Renum Drops, 15 ml

    Regular price €26,00 1,73 € / 1ud
    Sale price €26,00 Regular price €27,93
    You are saving: -€1,93
    1,73 € / 1ud
  • VetPlus Flumax Cat 150 ml
    -12%

    VetPlus Flumax Cat 150 ml

    Regular price €28,30 18,87 € / 100ml
    Sale price €28,30 Regular price €32,20
    You are saving: -€3,90
    18,87 € / 100ml
  • Calmurofel 120 capsules
    -11%

    Calmurofel 120 capsules

    Regular price €44,20 659,7 € / 1kg
    Sale price €44,20 Regular price €49,47
    You are saving: -€5,27
    659,7 € / 1kg
  • Zoetis Redomin Vita 60 tablets
    -5%

    Zoetis Redomin Vita 60 tablets

    Regular price €22,60 376,67 € / 1kg
    Sale price €22,60 Regular price €23,79
    You are saving: -€1,19
    376,67 € / 1kg
  • JTPharma Complex B, 60 tablets
    -20%

    JTPharma Complex B, 60 tablets

    Regular price €22,70 302,67 € / 1kg
    Sale price €22,70 Regular price €28,21
    You are saving: -€5,51
    302,67 € / 1kg
  • Pharmadiet Oleoderm 360 capsules
    -7%

    Pharmadiet Oleoderm 360 capsules

    Regular price €119,40
    Sale price €119,40 Regular price €128,21
    You are saving: -€8,81
  • Pharmadiet Profilaxcel, 30 capsules
    -5%

    Pharmadiet Profilaxcel, 30 capsules

    Regular price €33,30 756,82 € / 1kg
    Sale price €33,30 Regular price €35,05
    You are saving: -€1,75
    756,82 € / 1kg
  • Redartik, 30 capsules
    -5%

    Redartik, 30 capsules

    Regular price €27,30 910,0 € / 1kg
    Sale price €27,30 Regular price €28,74
    You are saving: -€1,44
    910,0 € / 1kg
  • Complivit 150 gr
    -21%

    Complivit 150 gr

    Regular price €19,70 131,33 € / 1kg
    Sale price €19,70 Regular price €24,86
    You are saving: -€5,16
    131,33 € / 1kg
  • Entero-Chronic 30Spheres
    -20%

    Entero-Chronic 30Spheres

    Regular price €23,50 602,56 € / 1kg
    Sale price €23,50 Regular price €29,26
    You are saving: -€5,76
    602,56 € / 1kg
  • Healthy & Beautiful Vetriderm 350 ml
    -18%

    Healthy & Beautiful Vetriderm 350 ml

    Regular price €23,89 6,83 € / 100ml
    Sale price €23,89 Regular price €29,20
    You are saving: -€5,31
    6,83 € / 100ml
  • Pharmadiet Vetgastril Plus Gastric Protector for Dogs and Cats, 20 mL
    -15%

    Pharmadiet Vetgastril Plus Gastric Protector for Dogs and Cats, 20 mL

    Regular price €12,40 62,0 € / 100ml
    Sale price €12,40 Regular price €14,60
    You are saving: -€2,20
    62,0 € / 100ml
  • Dfv Felv/Fiv Test 1 Unit
    -27%

    Dfv Felv/Fiv Test 1 Unit

    Regular price €20,10
    Sale price €20,10 Regular price €27,62
    You are saving: -€7,52
  • Vétoquinol Flexadin Plus Maxi 30 tablets
    -16%

    Vétoquinol Flexadin Plus Maxi 30 tablets

    Regular price €35,60 211,9 € / 1kg
    Sale price €35,60 Regular price €42,53
    You are saving: -€6,93
    211,9 € / 1kg
  • Vétoquinol Ipakitine 300 g
    -7%

    Vétoquinol Ipakitine 300 g

    Regular price €63,90 213,0 € / 1kg
    Sale price €63,90 Regular price €68,95
    You are saving: -€5,05
    213,0 € / 1kg
  • Vétoquinol Zylkene 450 mg 30 capsules
    -5%

    Vétoquinol Zylkene 450 mg 30 capsules

    Regular price €64,50 1653,85 € / 1kg
    Sale price €64,50 Regular price €67,89
    You are saving: -€3,39
    1653,85 € / 1kg
  • Vétoquinol Zylkene 75 mg 30 capsules
    -19%

    Vétoquinol Zylkene 75 mg 30 capsules

    Regular price €19,60 632,26 € / 1kg
    Sale price €19,60 Regular price €24,11
    You are saving: -€4,51
    632,26 € / 1kg
  • Stangest Hepa-T-Detox 60 Tablets
    -19%

    Stangest Hepa-T-Detox 60 Tablets

    Regular price €16,10 0,27 € / 1ud
    Sale price €16,10 Regular price €19,86
    You are saving: -€3,76
    0,27 € / 1ud
  • Ceva Feliway Friends Diffuser + Refill 48 ml
    -21%

    Ceva Feliway Friends Diffuser + Refill 48 ml

    Regular price €23,20
    Sale price €23,20 Regular price €29,47
    You are saving: -€6,27
  • Ceva Feliway Classic Diffuser + Refill 48 ml Antistress
    -18%

    Ceva Feliway Classic Diffuser + Refill 48 ml Antistress

    Regular price €24,20
    Sale price €24,20 Regular price €29,37
    You are saving: -€5,17
  • Ceva Feliway Anti-Stress Refill 48 ml
    -23%

    Ceva Feliway Anti-Stress Refill 48 ml

    Regular price €22,20
    Sale price €22,20 Regular price €28,91
    You are saving: -€6,71
  • Stangest Histamin Control, 120 Tablets
    -7%

    Stangest Histamin Control, 120 Tablets

    Regular price €51,60
    Sale price €51,60 Regular price €55,40
    You are saving: -€3,80
  • Karizoo Silycure 40mg, 60 tablets
    -28%

    Karizoo Silycure 40mg, 60 tablets

    Regular price €23,50
    Sale price €23,50 Regular price €32,65
    You are saving: -€9,15
  • Vetericyn Vf Skin Care 120 ml
    -5%

    Vetericyn Vf Skin Care 120 ml

    Regular price €25,60
    Sale price €25,60 Regular price €26,95
    You are saving: -€1,35
  • JTPharma Artro Pharma 60 tablets
    -25%

    JTPharma Artro Pharma 60 tablets

    Regular price €38,40
    Sale price €38,40 Regular price €51,17
    You are saving: -€12,77
  • Vétoquinol Flexadin Plus Mini 30 tablets
    -18%

    Vétoquinol Flexadin Plus Mini 30 tablets

    Regular price €20,80 364,91 € / 1kg
    Sale price €20,80 Regular price €25,47
    You are saving: -€4,67
    364,91 € / 1kg
  • Vétoquinol Flexadin Plus Maxi 90 tablets

    Regular price €69,50 143,3 € / 1kg
    Sale price €69,50 Regular price €69,50
    You are saving: -€0,00
    143,3 € / 1kg
  • Ipakitine 180 G
    -12%

    Ipakitine 180 G

    Regular price €42,90 238,33 € / 1kg
    Sale price €42,90 Regular price €48,72
    You are saving: -€5,82
    238,33 € / 1kg