Collection:

Phytotherapy

  • Sakai Borage + Evening Primrose , 180 pearls
    -21% Promo FD

    Sakai Borage + Evening Primrose , 180 pearls

    Regular price €28,50 0,16 € / 1ud
    Sale price €28,50 Regular price €36,06
    You are saving: -€7,56
    0,16 € / 1ud
  • Roha-Max 60 g
    -6% Promo FD

    Roha-Max 60 g

    Regular price €7,30 12,17 € / 100gr
    Sale price €7,30 Regular price €7,79
    You are saving: -€0,49
    12,17 € / 100gr
  • Roha-Max 30 tablets
    -11%

    Roha-Max 30 tablets

    Regular price €8,40 0,28 € / 1ud
    Sale price €8,40 Regular price €9,47
    You are saving: -€1,07
    0,28 € / 1ud
  • Roha-Max 130 gr
    -6%

    Roha-Max 130 gr

    Regular price €14,50 11,15 € / 100gr
    Sale price €14,50 Regular price €15,37
    You are saving: -€0,87
    11,15 € / 100gr
  • Robis Royal Queen Royal Jelly Immunity Jelly, 20 Vials
    -33%

    Robis Royal Queen Royal Jelly Immunity Jelly, 20 Vials

    Regular price €22,20 1,11 € / 1ud
    Sale price €22,20 Regular price €33,29
    You are saving: -€11,09
    1,11 € / 1ud
  • Robis Royal Queen Royal Defence , 20 ampoules
    -13%

    Robis Royal Queen Royal Defence , 20 ampoules

    Regular price €21,80 1,09 € / 1ud
    Sale price €21,80 Regular price €25,16
    You are saving: -€3,36
    1,09 € / 1ud
  • Robis Pecto Rodit, 250 Ml
    -27% Promo FD

    Robis Pecto Rodit, 250 Ml

    Regular price €13,90 5,56 € / 100ml
    Sale price €13,90 Regular price €19,05
    You are saving: -€5,15
    5,56 € / 100ml
  • Robis Levavida, 60 Tablets
    -21% Promo FD

    Robis Levavida, 60 Tablets

    Regular price €11,60 0,19 € / 1ud
    Sale price €11,60 Regular price €14,62
    You are saving: -€3,02
    0,19 € / 1ud
  • Robis Higastion , 20 ampoules
    -31%

    Robis Higastion , 20 ampoules

    Regular price €20,00 1,0 € / 1ud
    Sale price €20,00 Regular price €29,19
    You are saving: -€9,19
    1,0 € / 1ud
  • Rinastel Aloe V Chamomile Nasal Spray, 125 ml
    -8%

    Rinastel Aloe V Chamomile Nasal Spray, 125 ml

    Regular price €7,50 6,0 € / 100ml
    Sale price €7,50 Regular price €8,13
    You are saving: -€0,63
    6,0 € / 100ml
  • Rejuvenal Msmpro , 180 tablets
    -11%

    Rejuvenal Msmpro , 180 tablets

    Regular price €78,40 78,4 € / 1ud
    Sale price €78,40 Regular price €87,80
    You are saving: -€9,40
    78,4 € / 1ud
  • Redugras Food Supplement 40 sachets
    -11%

    Redugras Food Supplement 40 sachets

    Regular price €9,90
    Sale price €9,90 Regular price €11,09
    You are saving: -€1,19
  • Redugras Chitosan Vegetable 60 capsules
    -18%

    Redugras Chitosan Vegetable 60 capsules

    Regular price €17,20 0,29 € / 1ud
    Sale price €17,20 Regular price €21,00
    You are saving: -€3,80
    0,29 € / 1ud
  • Redugras Ca 20 sachets
    -5%

    Redugras Ca 20 sachets

    Regular price €7,20
    Sale price €7,20 Regular price €7,58
    You are saving: -€0,38
  • Radhe Shyam Monoi De Tahiti F.25, 150 ml
    -32%

    Radhe Shyam Monoi De Tahiti F.25, 150 ml

    Regular price €16,40 10,93 € / 100ml
    Sale price €16,40 Regular price €24,16
    You are saving: -€7,76
    10,93 € / 100ml
  • Radhe Shyam Henna Chestnut Mahogany Powder, 100 g
    -12%

    Radhe Shyam Henna Chestnut Mahogany Powder, 100 g

    Regular price €4,60 4,6 € / 100gr
    Sale price €4,60 Regular price €5,25
    You are saving: -€0,65
    4,6 € / 100gr
  • Radhe Shyam Amla Ayurvedic Hair Treatment , 100 gr
    -36%

    Radhe Shyam Amla Ayurvedic Hair Treatment , 100 gr

    Regular price €3,50 3,5 € / 100gr
    Sale price €3,50 Regular price €5,47
    You are saving: -€1,97
    3,5 € / 100gr
  • Quinton Isotonic 10 Ml , 30 vials
    -17%

    Quinton Isotonic 10 Ml , 30 vials

    Regular price €27,40 274,0 € / 100ml
    Sale price €27,40 Regular price €33,00
    You are saving: -€5,60
    274,0 € / 100ml
  • Pure Herbs Gasex, 60 Capsules
    -23%

    Pure Herbs Gasex, 60 Capsules

    Regular price €6,30 0,11 € / 1ud
    Sale price €6,30 Regular price €8,21
    You are saving: -€1,91
    0,11 € / 1ud
  • Pure Herbs Cystone , 100 capsules
    -35%

    Pure Herbs Cystone , 100 capsules

    Regular price €6,50 0,07 € / 1ud
    Sale price €6,50 Regular price €9,94
    You are saving: -€3,44
    0,07 € / 1ud
  • Proxamol 30 Softgels
    -31%

    Proxamol 30 Softgels

    Regular price €14,10 0,47 € / 1ud
    Sale price €14,10 Regular price €20,46
    You are saving: -€6,36
    0,47 € / 1ud
  • Propolina Nose Ointment 50 ml
    -5% Promo FD

    Propolina Nose Ointment 50 ml

    Regular price €10,00 20,0 € / 100ml
    Sale price €10,00 Regular price €10,53
    You are saving: -€0,53
    20,0 € / 100ml
  • Propolina Nasal Spray 30 ml
    -5% Promo FD

    Propolina Nasal Spray 30 ml

    Regular price €10,50 35,0 € / 100ml
    Sale price €10,50 Regular price €11,05
    You are saving: -€0,55
    35,0 € / 100ml
  • Propolina Oral Spray Eco 30 ml
    -17% Promo FD

    Propolina Oral Spray Eco 30 ml

    Regular price €8,30 27,67 € / 100ml
    Sale price €8,30 Regular price €10,00
    You are saving: -€1,70
    27,67 € / 100ml
  • Propolina Oral Spray 30 ml
    -8% Promo FD

    Propolina Oral Spray 30 ml

    Regular price €10,20 34,0 € / 100ml
    Sale price €10,20 Regular price €11,11
    You are saving: -€0,91
    34,0 € / 100ml
  • Propolina Infant Syrup 150 ml
    -5% Promo FD

    Propolina Infant Syrup 150 ml

    Regular price €11,91
    Sale price €11,91 Regular price €12,54
    You are saving: -€0,63
  • Propolina Eco Syrup with Propolis 200 ml
    -5% Promo FD

    Propolina Eco Syrup with Propolis 200 ml

    Regular price €22,90
    Sale price €22,90 Regular price €24,11
    You are saving: -€1,21
  • Propolina Syrup with Propolis 500 ml
    -5% Promo FD Oportunidades

    Propolina Syrup with Propolis 500 ml

    Regular price €36,40
    Sale price €36,40 Regular price €38,32
    You are saving: -€1,92
  • Propolina Syrup with Propolis 200 ml
    -5% Promo FD

    Propolina Syrup with Propolis 200 ml

    Regular price €18,30
    Sale price €18,30 Regular price €19,26
    You are saving: -€0,96
  • Propolina Propolis Extract Alcohol Free 30 ml
    -18% Promo FD

    Propolina Propolis Extract Alcohol Free 30 ml

    Regular price €8,90 29,67 € / 100ml
    Sale price €8,90 Regular price €10,85
    You are saving: -€1,95
    29,67 € / 100ml