Collection:

Phytotherapy

  • Pinisan Coenzyme Q-10 100 Mg , 30 capsules
    -14%

    Pinisan Coenzyme Q-10 100 Mg , 30 capsules

    Regular price €14,90 0,5 € / 1ud
    Sale price €14,90 Regular price €17,34
    You are saving: -€2,44
    0,5 € / 1ud
  • Pinisan Azafran Mas Animo , 30 capsules
    -19%

    Pinisan Azafran Mas Animo , 30 capsules

    Regular price €13,40 0,45 € / 1ud
    Sale price €13,40 Regular price €16,45
    You are saving: -€3,05
    0,45 € / 1ud
  • Pinisan Adios Tissues , 250 ml
    -23%

    Pinisan Adios Tissues , 250 ml

    Regular price €11,60 4,64 € / 100ml
    Sale price €11,60 Regular price €15,11
    You are saving: -€3,51
    4,64 € / 100ml
  • Pilfood First Hair Vitamins, 60 Gummies
    -22% Promo FD

    Pilfood First Hair Vitamins, 60 Gummies

    Regular price €15,70 0,26 € / 1ud
    Sale price €15,70 Regular price €20,10
    You are saving: -€4,40
    0,26 € / 1ud
  • Pilfood Complex Plus 45 90 capsules
    -21% Promo FD

    Pilfood Complex Plus 45 90 capsules

    Regular price €28,00 0,31 € / 1ud
    Sale price €28,00 Regular price €35,30
    You are saving: -€7,30
    0,31 € / 1ud
  • Chromium Picolinate, 322 Mg 60 Capsules
    -36% Promo FD

    Chromium Picolinate, 322 Mg 60 Capsules

    Regular price €5,70 0,1 € / 1ud
    Sale price €5,70 Regular price €8,90
    You are saving: -€3,20
    0,1 € / 1ud
  • Phytovit Pqq + Mangostan , 30 capsules
    -18% Promo FD

    Phytovit Pqq + Mangostan , 30 capsules

    Regular price €47,70 1,59 € / 1ud
    Sale price €47,70 Regular price €58,21
    You are saving: -€10,51
    1,59 € / 1ud
  • Phytovit Mangostan C , 20 vials
    -17% Promo FD

    Phytovit Mangostan C , 20 vials

    Regular price €26,80 1,34 € / 1ud
    Sale price €26,80 Regular price €32,16
    You are saving: -€5,36
    1,34 € / 1ud
  • Phytovit Lombritox, 250 Ml
    -24%

    Phytovit Lombritox, 250 ml

    Regular price €14,51 5,8 € / 100ml
    Sale price €14,51 Regular price €19,19
    You are saving: -€4,68
    5,8 € / 100ml
  • Phytovit Bifidus Relax , 30 tablets
    -11%

    Phytovit Bifidus Relax , 30 tablets

    Regular price €33,60 1,12 € / 1ud
    Sale price €33,60 Regular price €37,86
    You are saving: -€4,26
    1,12 € / 1ud
  • Phytovit Apisnat Propolis Green (Propolis Green) , 20 ml
    -13%

    Phytovit Apisnat Propolis Green (Green Propolis), 20 ml

    Regular price €22,15 110,75 € / 100ml
    Sale price €22,15 Regular price €25,52
    You are saving: -€3,37
    110,75 € / 100ml
  • Physiorelax Ultra Heat, 75 ml
    -13%

    Physiorelax Ultra Heat, 75 ml

    Regular price €14,40 19,2 € / 100ml
    Sale price €14,40 Regular price €16,63
    You are saving: -€2,23
    19,2 € / 100ml
  • Physiorelax Polar, 75 ml
    -24%

    Physiorelax Polar, 75 ml

    Regular price €12,60 16,8 € / 100ml
    Sale price €12,60 Regular price €16,63
    You are saving: -€4,03
    16,8 € / 100ml
  • Physiorelax Forte Plus, 75 ml
    -24%

    Physiorelax Forte Plus, 75 ml

    Regular price €9,70 12,93 € / 100ml
    Sale price €9,70 Regular price €12,74
    You are saving: -€3,04
    12,93 € / 100ml
  • Physiorelax Forte Plus, 250 ml
    -23%

    Physiorelax Forte Plus, 250 ml

    Regular price €19,30 7,72 € / 100ml
    Sale price €19,30 Regular price €25,19
    You are saving: -€5,89
    7,72 € / 100ml
  • Physalis Krill Omega 3, 60 Capsules
    -31%

    Physalis Krill Omega 3, 60 Capsules

    Regular price €24,90 0,42 € / 1ud
    Sale price €24,90 Regular price €35,85
    You are saving: -€10,95
    0,42 € / 1ud
  • Physalis Epilobium Parviflorum , 100 ml
    -13%

    Physalis Epilobium Parviflorum , 100 ml

    Regular price €13,60 13,6 € / 100ml
    Sale price €13,60 Regular price €15,68
    You are saving: -€2,08
    13,6 € / 100ml
  • Physalis Chlorella + Spirulina , 200 tablets
    -27%

    Physalis Chlorella + Spirulina , 200 tablets

    Regular price €15,60 0,08 € / 1ud
    Sale price €15,60 Regular price €21,51
    You are saving: -€5,91
    0,08 € / 1ud
  • Pharysol Cough Syrup Single Dose 16 sachets
    -16%

    Pharysol Cough Syrup Single Dose 16 sachets

    Regular price €11,90 0,74 € / 1ud
    Sale price €11,90 Regular price €14,17
    You are saving: -€2,27
    0,74 € / 1ud
  • Pharysol Cough 170 ml
    -5% Promo FD

    Pharysol Cough 170 ml

    Regular price €9,30 5,47 € / 100ml
    Sale price €9,30 Regular price €9,80
    You are saving: -€0,50
    5,47 € / 100ml
  • Pharysol Spray 30 ml
    -15%

    Pharysol Spray 30 ml

    Regular price €8,50 28,33 € / 100ml
    Sale price €8,50 Regular price €10,03
    You are saving: -€1,53
    28,33 € / 100ml
  • Pharysol Sinus Fast Acting 15 ml
    -10% Promo FD

    Pharysol Sinus Fast Acting 15 ml

    Regular price €7,50 0,5 € / 1ud
    Sale price €7,50 Regular price €8,33
    You are saving: -€0,83
    0,5 € / 1ud
  • Pharmanord Activecomplex Melatonin 30 tablets
    -26% Promo FD

    Pharmanord Activecomplex Melatonin 30 tablets

    Regular price €10,40 0,35 € / 1ud
    Sale price €10,40 Regular price €14,05
    You are saving: -€3,65
    0,35 € / 1ud
  • Pharma Otc Alpha Aloe Vera System , 20 ampoules x 5 grams
    -34%

    Pharma Otc Alpha Aloe Vera System , 20 ampoules x 5 grams

    Regular price €15,00 300,0 € / 100gr
    Sale price €15,00 Regular price €22,86
    You are saving: -€7,86
    300,0 € / 100gr
  • Pharma 3 Triple Action 25 Pouches
    -5%

    Pharma 3 Triple Action 25 Pouches

    Regular price €5,40
    Sale price €5,40 Regular price €5,68
    You are saving: -€0,28
  • Peseax , 30 capsules
    -19%

    Peseax , 30 capsules

    Regular price €26,80 0,89 € / 1ud
    Sale price €26,80 Regular price €32,93
    You are saving: -€6,13
    0,89 € / 1ud
  • Pascoe Basentabs Ph Balance , 100 tablets
    -13%

    Pascoe Basentabs Ph Balance , 100 tablets

    Regular price €17,30 0,17 € / 1ud
    Sale price €17,30 Regular price €19,99
    You are saving: -€2,69
    0,17 € / 1ud
  • Paracelsia Paracelsia 23 Frutamar , 90 tablets of 450 mg
    -10%

    Paracelsia Paracelsia 23 Frutamar , 90 tablets of 450 mg

    Regular price €73,80 0,82 € / 1ud
    Sale price €73,80 Regular price €82,30
    You are saving: -€8,50
    0,82 € / 1ud
  • Paracelsia 46 Diurance, 1 Liter
    -11%

    Paracelsia 46 Diurance, 1 litre

    Regular price €93,20 9,32 € / 100ml
    Sale price €93,20 Regular price €105,23
    You are saving: -€12,03
    9,32 € / 100ml
  • Paracelsia 21 Arnica Gel , 200 ml
    -17% Promo FD

    Paracelsia 21 Arnica Gel , 200 ml

    Regular price €36,30 18,15 € / 100ml
    Sale price €36,30 Regular price €43,91
    You are saving: -€7,61
    18,15 € / 100ml