Collection:

Phytotherapy

  • Papiloxyl, 30 Capsules
    -14%

    Papiloxyl, 30 Capsules

    Regular price €26,90 0,9 € / 1ud
    Sale price €26,90 Regular price €31,40
    You are saving: -€4,50
    0,9 € / 1ud
  • Aquilea Sleep, Pack 3x30 Gummies
    -26%

    Aquilea Sleep, Pack 3x30 Gummies

    Regular price €32,90 0,37 € / 1ud
    Sale price €32,90 Regular price €44,55
    You are saving: -€11,65
    0,37 € / 1ud
  • Aquilea Sleep, Pack 2x30 Gummies
    -26%

    Aquilea Sleep, Pack 2x30 Gummies

    Regular price €22,10 0,37 € / 1ud
    Sale price €22,10 Regular price €29,70
    You are saving: -€7,60
    0,37 € / 1ud
  • Phytovit Bifidusflora Phytoflavourless, Bottle of 60 capsules
    -17% Promo FD

    Phytovit Bifidusflora Phytoflavourless, Bottle of 60 capsules

    Regular price €31,70 0,53 € / 1ud
    Sale price €31,70 Regular price €38,04
    You are saving: -€6,34
    0,53 € / 1ud
  • Roha Max, Pack 2x130 gr
    -7%

    Roha Max, Pack 2x130 gr

    Regular price €28,60 11,0 € / 100gr
    Sale price €28,60 Regular price €30,74
    You are saving: -€2,14
    11,0 € / 100gr
  • Botánicapharma Pack 2 units of Aloe Vera 120 tablets
    -35%

    Botánicapharma Pack 2 units of Aloe Vera 120 tablets

    Regular price €18,70 0,08 € / 1ud
    Sale price €18,70 Regular price €28,70
    You are saving: -€10,00
    0,08 € / 1ud
  • Aboca Neobianacid, 2x45 Tablets
    -15%

    Aboca Neobianacid, 2x45 Tablets

    Regular price €29,90 0,33 € / 1ud
    Sale price €29,90 Regular price €35,00
    You are saving: -€5,10
    0,33 € / 1ud
  • Osato Immun'Age Maxi , 60 sachets
    -40%

    Osato Immun'Age Maxi , 60 sachets

    Regular price €91,10 1,52 € / 1ud
    Sale price €91,10 Regular price €151,56
    You are saving: -€60,46
    1,52 € / 1ud
  • Osato Immun'Age Classic, 30 Envelopes
    -8%

    Osato Immun'Age Classic, 30 Envelopes

    Regular price €61,40 2,05 € / 1ud
    Sale price €61,40 Regular price €67,05
    You are saving: -€5,65
    2,05 € / 1ud
  • Ortis Fruit & Fibre Forte, 24 Cubes
    -17%

    Ortis Fruit & Fibre Forte, 24 Cubes

    Regular price €16,20 16,2 € / 1ud
    Sale price €16,20 Regular price €19,58
    You are saving: -€3,38
    16,2 € / 1ud
  • Ortis Fruits & Fibres Classic, 30 Tablets
    -16%

    Ortis Fruits & Fibres Classic, 30 Tablets

    Regular price €14,90 0,5 € / 1ud
    Sale price €14,90 Regular price €17,83
    You are saving: -€2,93
    0,5 € / 1ud
  • Ortis Flexicur, 2 X 15 Tablets
    -10% Promo FD

    Ortis Flexicur, 2 X 15 Tablets

    Regular price €26,30 0,88 € / 1ud
    Sale price €26,30 Regular price €29,32
    You are saving: -€3,02
    0,88 € / 1ud
  • Ortis Depur Liver, 60 Tablets
    -12%

    Ortis Depur Liver, 60 Tablets

    Regular price €14,50 0,24 € / 1ud
    Sale price €14,50 Regular price €16,52
    You are saving: -€2,02
    0,24 € / 1ud
  • Orthonat Ashwaganda Plus , 30 capsules
    -26%

    Orthonat Ashwaganda Plus , 30 capsules

    Regular price €29,90 1,0 € / 1ud
    Sale price €29,90 Regular price €40,41
    You are saving: -€10,51
    1,0 € / 1ud
  • Oro Andes Red Maca 700 Mg , 90 capsules
    -12%

    Oro Andes Red Maca 700 Mg , 90 capsules

    Regular price €18,20 0,2 € / 1ud
    Sale price €18,20 Regular price €20,64
    You are saving: -€2,44
    0,2 € / 1ud
  • Optim Curcuma , 45 capsules
    -21%

    Optim Curcuma , 45 capsules

    Regular price €27,50 0,61 € / 1ud
    Sale price €27,50 Regular price €34,62
    You are saving: -€7,12
    0,61 € / 1ud
  • OPKO Artilane classic powder 300 g
    -22% Promo FD

    OPKO Artilane classic powder 300 g

    Regular price €22,50 7,5 € / 100gr
    Sale price €22,50 Regular price €28,89
    You are saving: -€6,39
    7,5 € / 100gr
  • Ometrix 3-6-9 60 capsules
    -31%

    Ometrix 3-6-9 60 capsules

    Regular price €12,50 0,21 € / 1ud
    Sale price €12,50 Regular price €17,99
    You are saving: -€5,49
    0,21 € / 1ud
  • Oenobiol Captador 3 In 1 Sensor Plus, 60 capsules
    -24%

    Oenobiol Captador 3 In 1 Sensor Plus, 60 capsules

    Regular price €30,90 0,52 € / 1ud
    Sale price €30,90 Regular price €40,63
    You are saving: -€9,73
    0,52 € / 1ud
  • Ocoxin 90 capsules
    -22%

    Ocoxin 90 capsules

    Regular price €56,50 0,63 € / 1ud
    Sale price €56,50 Regular price €72,37
    You are saving: -€15,87
    0,63 € / 1ud
  • Ocoxin + Viusid Food Supplement Oral Solution 15 Vials x 30 ml
    -19%

    Ocoxin + Viusid Food Supplement Oral Solution 15 Vials x 30 ml

    Regular price €41,30 137,67 € / 100ml
    Sale price €41,30 Regular price €51,24
    You are saving: -€9,94
    137,67 € / 100ml
  • Obire Valerian Complex , 60 tablets
    -25%

    Obire Valerian Complex , 60 tablets

    Regular price €5,10 0,09 € / 1ud
    Sale price €5,10 Regular price €6,78
    You are saving: -€1,68
    0,09 € / 1ud
  • Obire Reishi + Shitake + Maitake , 90 capsules
    -41%

    Obire Reishi + Shitake + Maitake , 90 capsules

    Regular price €6,30 0,07 € / 1ud
    Sale price €6,30 Regular price €10,69
    You are saving: -€4,39
    0,07 € / 1ud
  • Obire Reishi , 90 capsules
    -32%

    Obire Reishi , 90 capsules

    Regular price €7,40 0,08 € / 1ud
    Sale price €7,40 Regular price €10,92
    You are saving: -€3,52
    0,08 € / 1ud
  • Obire Propolis Plus (Propol+Echinol+Thyme) , 90 capsules
    -44%

    Obire Propolis Plus (Propol+Echinol+Thyme) , 90 capsules

    Regular price €7,50 0,08 € / 1ud
    Sale price €7,50 Regular price €13,28
    You are saving: -€5,78
    0,08 € / 1ud
  • Obire Garcinia Cambogia , 60 capsules
    -28%

    Obire Garcinia Cambogia , 60 capsules

    Regular price €4,70 0,08 € / 1ud
    Sale price €4,70 Regular price €6,57
    You are saving: -€1,87
    0,08 € / 1ud
  • Obire Centella Asiatica Complex , 60 tablets
    -24%

    Obire Centella Asiatica Complex , 60 tablets

    Regular price €4,20 0,07 € / 1ud
    Sale price €4,20 Regular price €5,50
    You are saving: -€1,30
    0,07 € / 1ud
  • Obire Cranberry , 60 capsules
    -36%

    Obire Cranberry , 60 capsules

    Regular price €5,70 0,1 € / 1ud
    Sale price €5,70 Regular price €8,89
    You are saving: -€3,19
    0,1 € / 1ud
  • Obire Acidofilus 400 Mg , 90 capsules
    -19%

    Obire Acidofilus 400 Mg , 90 capsules

    Regular price €10,00 0,11 € / 1ud
    Sale price €10,00 Regular price €12,32
    You are saving: -€2,32
    0,11 € / 1ud
  • Nutrisport L-Carnitine 1500 Strawberry , 20 vials
    -22%

    Nutrisport L-Carnitine 1500 Strawberry , 20 vials

    Regular price €38,00 1,9 € / 1ud
    Sale price €38,00 Regular price €48,69
    You are saving: -€10,69
    1,9 € / 1ud