Collection:

Phytotherapy

  • Montstar Circument Ginkgo 504 Mg , 45 capsules
    -14% Promo FD

    Montstar Circument Ginkgo 504 Mg , 45 capsules

    Regular price €20,10 0,45 € / 1ud
    Sale price €20,10 Regular price €23,40
    You are saving: -€3,30
    0,45 € / 1ud
  • Montstar Bronsini Choc , 10 vials
    -5% Promo FD

    Montstar Bronsini Choc , 10 vials

    Regular price €13,70 1,37 € / 1ud
    Sale price €13,70 Regular price €14,42
    You are saving: -€0,72
    1,37 € / 1ud
  • Aboca Minimas Advanced, 60 Capsules
    -22%

    Aboca Minimas Advanced, 60 Capsules

    Regular price €16,70 0,28 € / 1ud
    Sale price €16,70 Regular price €21,50
    You are saving: -€4,80
    0,28 € / 1ud
  • Mimasa Lotus Lotus Root Powder , 100 gr
    -35% Promo FD

    Mimasa Lotus Lotus Root Powder , 100 gr

    Regular price €19,40 19,4 € / 100gr
    Sale price €19,40 Regular price €29,84
    You are saving: -€10,44
    19,4 € / 100gr
  • Mimasa Lotus ( Lotus Root Powder), 50 Gr
    -35%

    Mimasa Lotus ( Lotus Root Powder), 50 Gr

    Regular price €10,10 20,2 € / 100gr
    Sale price €10,10 Regular price €15,59
    You are saving: -€5,49
    20,2 € / 100gr
  • Mimasa Lotus ( Lotus Root Powder ) , 200 gr
    -31% Promo FD

    Mimasa Lotus ( Lotus Root Powder ) , 200 gr

    Regular price €36,90 18,45 € / 100gr
    Sale price €36,90 Regular price €53,42
    You are saving: -€16,52
    18,45 € / 100gr
  • Mimasa Hijiki Origin Japan, 50 Gr
    -41% Promo FD

    Mimasa Hijiki Origin Japan, 50 Gr

    Regular price €7,50 15,0 € / 100gr
    Sale price €7,50 Regular price €12,73
    You are saving: -€5,23
    15,0 € / 100gr
  • Arkopharma Migrastick Forte Roll-On Headache, 3 ml
    -5%

    Arkopharma Migrastick Forte Roll-On Headache, 3 ml

    Regular price €9,00 300,0 € / 100ml
    Sale price €9,00 Regular price €9,47
    You are saving: -€0,47
    300,0 € / 100ml
  • Microviver Carbon-V Active, 140 Gr
    -20% Promo FD

    Microviver Carbon-V Active, 140 Gr

    Regular price €19,50 13,93 € / 100gr
    Sale price €19,50 Regular price €24,42
    You are saving: -€4,92
    13,93 € / 100gr
  • Mgdose Vit & Min 04 Immunew Forte 1000 Mg , 90 tablets
    -25% Promo FD

    Mgdose Vit & Min 04 Immunew Forte 1000 mg, 90 tablets

    Regular price €30,50 0,34 € / 1ud
    Sale price €30,50 Regular price €40,70
    You are saving: -€10,20
    0,34 € / 1ud
  • Mgdose Hericium Complex , 60 tablets
    -25%

    Mgdose Hericium Complex , 60 tablets

    Regular price €23,90 0,4 € / 1ud
    Sale price €23,90 Regular price €31,90
    You are saving: -€8,00
    0,4 € / 1ud
  • Mgdose Grenn Vit & Min 02 Rhodiola, 30 x 500 Mg Tablets
    -39% Promo FD

    Mgdose Grenn Vit & Min 02 Rhodiola, 30 x 500 Mg Tablets

    Regular price €9,50 0,32 € / 1ud
    Sale price €9,50 Regular price €15,70
    You are saving: -€6,20
    0,32 € / 1ud
  • Mgdose Curcu Dextrin, 30 tablets
    -25%

    Mgdose Curcu Dextrin, 30 tablets

    Regular price €17,10 0,57 € / 1ud
    Sale price €17,10 Regular price €22,90
    You are saving: -€5,80
    0,57 € / 1ud
  • Mgdose Allerstop 1100 mg, 60 Tablets
    -7% Promo FD

    Mgdose Allerstop 1100 mg, 60 Tablets

    Regular price €22,10 0,37 € / 1ud
    Sale price €22,10 Regular price €23,79
    You are saving: -€1,69
    0,37 € / 1ud
  • Menogyn 30 capsules
    -8%

    Menogyn 30 capsules

    Regular price €14,60 0,49 € / 1ud
    Sale price €14,60 Regular price €15,79
    You are saving: -€1,19
    0,49 € / 1ud
  • Medibiotix Cysteel, 28 sachets
    -40%

    Medibiotix Cysteel, 28 sachets

    Regular price €13,00 0,46 € / 1ud
    Sale price €13,00 Regular price €21,75
    You are saving: -€8,75
    0,46 € / 1ud
  • Mederi Nut Nulodol Pea , 60 tablets
    -6% Promo FD

    Mederi Nut Nulodol Pea, 60 tablets

    Regular price €45,40 0,76 € / 1ud
    Sale price €45,40 Regular price €48,07
    You are saving: -€2,67
    0,76 € / 1ud
  • Mederi Nut Mederzym, 500 Tablets
    -21%

    Mederi Nut Mederzym, 500 Tablets

    Regular price €186,20 0,37 € / 1ud
    Sale price €186,20 Regular price €235,37
    You are saving: -€49,17
    0,37 € / 1ud
  • Mederi Nut Meder-Flu, 90 Tablets + 45 Pearls
    -11%

    Mederi Nut Meder-Flu, 90 Tablets + 45 Pearls

    Regular price €88,90 0,99 € / 1ud
    Sale price €88,90 Regular price €100,39
    You are saving: -€11,49
    0,99 € / 1ud
  • Mederi Nut Ateromed, 60 Tablets
    -18% Promo FD

    Mederi Nut Ateromed, 60 Tablets

    Regular price €76,62 1,28 € / 1ud
    Sale price €76,62 Regular price €93,44
    You are saving: -€16,82
    1,28 € / 1ud
  • Máyla Pharma Venovid Tired Legs Gel 150 ml
    -30% Promo FD

    Máyla Pharma Venovid Tired Legs Gel 150 ml

    Regular price €10,90 7,27 € / 100ml
    Sale price €10,90 Regular price €15,50
    You are saving: -€4,60
    7,27 € / 100ml
  • Máyla Pharma Venovid 60 tablets
    -24%

    Máyla Pharma Venovid 60 tablets

    Regular price €19,40 0,32 € / 1ud
    Sale price €19,40 Regular price €25,45
    You are saving: -€6,05
    0,32 € / 1ud
  • Mayla Pharma Sisteurin Biotic+ 20 sachets
    -39%

    Mayla Pharma Sisteurin Biotic+ 20 sachets

    Regular price €26,00 1,3 € / 1ud
    Sale price €26,00 Regular price €42,36
    You are saving: -€16,36
    1,3 € / 1ud
  • Máyla Pharma Omega-7 Sea Buckthorn 30 capsules
    -16%

    Máyla Pharma Omega-7 Sea Buckthorn 30 capsules

    Regular price €16,10 0,54 € / 1ud
    Sale price €16,10 Regular price €19,27
    You are saving: -€3,17
    0,54 € / 1ud
  • Máyla Pharma Omega-3-6-9 30 capsules
    -12% Promo FD Oportunidades

    Máyla Pharma Omega-3-6-9 30 capsules

    Regular price €15,20 0,51 € / 1ud
    Sale price €15,20 Regular price €17,30
    You are saving: -€2,10
    0,51 € / 1ud
  • Máyla Pharma Omega-3 Krill Oil 30 capsules
    -13% Promo FD

    Máyla Pharma Omega-3 Krill Oil 30 capsules

    Regular price €15,20 0,51 € / 1ud
    Sale price €15,20 Regular price €17,55
    You are saving: -€2,35
    0,51 € / 1ud
  • Máyla Pharma Memorup Senior 30 softgels
    -50% Oportunidades

    Máyla Pharma Memorup Senior 30 softgels

    Regular price €17,00 0,57 € / 1ud
    Sale price €17,00 Regular price €34,04
    You are saving: -€17,04
    0,57 € / 1ud
  • Máyla Pharma Memorup Energy 30 capsules
    -22% Promo FD

    Máyla Pharma Memorup Energy 30 capsules

    Regular price €18,80 0,63 € / 1ud
    Sale price €18,80 Regular price €24,02
    You are saving: -€5,22
    0,63 € / 1ud
  • Máyla Pharma Echinacea 30 capsules
    -36% Oportunidades

    Máyla Pharma Echinacea 30 capsules

    Regular price €14,10 0,47 € / 1ud
    Sale price €14,10 Regular price €21,89
    You are saving: -€7,79
    0,47 € / 1ud
  • Máyla Pharma Coenzyme Q10 30 capsules
    -30% Promo FD

    Máyla Pharma Coenzyme Q10 30 capsules

    Regular price €16,00 0,53 € / 1ud
    Sale price €16,00 Regular price €22,70
    You are saving: -€6,70
    0,53 € / 1ud