Collection:

Phytotherapy

  • Lcn Omega Base , 120 capsules
    -13%

    Lcn Omega Base , 120 capsules

    Regular price €58,60 0,49 € / 1ud
    Sale price €58,60 Regular price €67,45
    You are saving: -€8,85
    0,49 € / 1ud
  • Lcn Metabolic Pur , 60 capsules
    -25%

    Lcn Metabolic Pur , 60 capsules

    Regular price €26,60 0,44 € / 1ud
    Sale price €26,60 Regular price €35,48
    You are saving: -€8,88
    0,44 € / 1ud
  • Lcn Metabolic Pur , 120 capsules
    -28%

    Lcn Metabolic Pur , 120 capsules

    Regular price €47,30 0,39 € / 1ud
    Sale price €47,30 Regular price €65,51
    You are saving: -€18,21
    0,39 € / 1ud
  • Lcn Inmunorespir , 90 capsules
    -13%

    Lcn Inmunorespir , 90 capsules

    Regular price €17,00 0,19 € / 1ud
    Sale price €17,00 Regular price €19,54
    You are saving: -€2,54
    0,19 € / 1ud
  • Lcn Inmunorespir , 40 capsules
    -27%

    Lcn Inmunorespir , 40 capsules

    Regular price €9,70 0,24 € / 1ud
    Sale price €9,70 Regular price €13,26
    You are saving: -€3,56
    0,24 € / 1ud
  • Lavigor Triptofamin , 60 capsules
    -26% Promo FD

    Lavigor Triptofamin , 60 capsules

    Regular price €24,30 0,41 € / 1ud
    Sale price €24,30 Regular price €32,74
    You are saving: -€8,44
    0,41 € / 1ud
  • Lavigor Somniplant , 40 capsules
    -14%

    Lavigor Somniplant , 40 capsules

    Regular price €14,60 0,37 € / 1ud
    Sale price €14,60 Regular price €16,95
    You are saving: -€2,35
    0,37 € / 1ud
  • Lavigor Laviomega 3 1G , 120 pearls
    -16% Promo FD

    Lavigor Laviomega 3 1G , 120 pearls

    Regular price €41,10 4110,0 € / 100gr
    Sale price €41,10 Regular price €48,80
    You are saving: -€7,70
    4110,0 € / 100gr
  • Lavigor Lavidrena, 20 Vials Of 10 Ml
    -21%

    Lavigor Lavidrena, 20 Vials Of 10 Ml

    Regular price €23,70 237,0 € / 100ml
    Sale price €23,70 Regular price €29,93
    You are saving: -€6,23
    237,0 € / 100ml
  • Lavigor Gastrigor , 40 capsules
    -16% Promo FD

    Lavigor Gastrigor , 40 capsules

    Regular price €9,20 0,23 € / 1ud
    Sale price €9,20 Regular price €10,95
    You are saving: -€1,75
    0,23 € / 1ud
  • Lavigor Farmareo , 15 ml
    -15% Promo FD

    Lavigor Farmareo , 15 ml

    Regular price €9,00 0,6 € / 1ud
    Sale price €9,00 Regular price €10,53
    You are saving: -€1,53
    0,6 € / 1ud
  • Lavigor Cannabisan Cream , 75 ml
    -14%

    Lavigor Cannabisan Cream , 75 ml

    Regular price €18,50 24,67 € / 100ml
    Sale price €18,50 Regular price €21,50
    You are saving: -€3,00
    24,67 € / 100ml
  • Lavigor Cannabisan Cold Gel , 75 ml
    -14%

    Lavigor Cannabisan Cold Gel , 75 ml

    Regular price €18,50 24,67 € / 100ml
    Sale price €18,50 Regular price €21,50
    You are saving: -€3,00
    24,67 € / 100ml
  • Lavigor Aminotaurin , 60 capsules
    -20%

    Lavigor Aminotaurin , 60 capsules

    Regular price €22,70 0,38 € / 1ud
    Sale price €22,70 Regular price €28,30
    You are saving: -€5,60
    0,38 € / 1ud
  • Lanier Pharma Artrinox Food Supplement , 30 vegetable capsules
    -20%

    Lanier Pharma Artrinox Food Supplement , 30 vegetable capsules

    Regular price €34,90 1,16 € / 1ud
    Sale price €34,90 Regular price €43,50
    You are saving: -€8,60
    1,16 € / 1ud
  • Lamberts Vitamin D 2000 IU (50 ?G) , 120 capsules
    -16%

    Lamberts Vitamin D 2000 IU (50 ?G) , 120 capsules

    Regular price €24,00 0,2 € / 1ud
    Sale price €24,00 Regular price €28,45
    You are saving: -€4,45
    0,2 € / 1ud
  • Lamberts Vitamin C Time With Bioflavonoids , 60 tablets
    -14% Promo FD

    Lamberts Vitamin C Time With Bioflavonoids , 60 tablets

    Regular price €19,40 19,4 € / 1ud
    Sale price €19,40 Regular price €22,50
    You are saving: -€3,10
    19,4 € / 1ud
  • Lamberts Vitamin C 1500 Mg With Bioflavonoids , 120 tablets
    -14%

    Lamberts Vitamin C 1500 Mg With Bioflavonoids , 120 tablets

    Regular price €41,40 41,4 € / 1ud
    Sale price €41,40 Regular price €47,90
    You are saving: -€6,50
    41,4 € / 1ud
  • Lamberts Vein Tain , 60 capsules
    -25% Oportunidades

    Lamberts Vein Tain , 60 capsules

    Regular price €30,50 0,51 € / 1ud
    Sale price €30,50 Regular price €40,70
    You are saving: -€10,20
    0,51 € / 1ud
  • Lamberts Ubiquinol , 60 tablets
    -6%

    Lamberts Ubiquinol , 60 tablets

    Regular price €74,00 74,0 € / 1ud
    Sale price €74,00 Regular price €78,70
    You are saving: -€4,70
    74,0 € / 1ud
  • Lamberts Glucosamine Sulphate 2Kci , 120 tablets
    -23% Oportunidades

    Lamberts Glucosamine Sulphate 2Kci , 120 tablets

    Regular price €26,70 26,7 € / 1ud
    Sale price €26,70 Regular price €34,75
    You are saving: -€8,05
    26,7 € / 1ud
  • Lamberts Silicon , 90 capsules
    -23%

    Lamberts Silicon , 90 capsules

    Regular price €22,70 0,25 € / 1ud
    Sale price €22,70 Regular price €29,60
    You are saving: -€6,90
    0,25 € / 1ud
  • Lamberts Silica Complete (Hair, Skin & Nails) , 60 capsules
    -14%

    Lamberts Silica Complete (Hair, Skin & Nails) , 60 capsules

    Regular price €27,80 0,46 € / 1ud
    Sale price €27,80 Regular price €32,15
    You are saving: -€4,35
    0,46 € / 1ud
  • Lamberts Selenium 200 Mcg Vitamins A+C+E , 100 tablets
    -13%

    Lamberts Selenium 200 Mcg Vitamins A+C+E , 100 tablets

    Regular price €20,60 20,6 € / 1ud
    Sale price €20,60 Regular price €23,80
    You are saving: -€3,20
    20,6 € / 1ud
  • Lamberts Salvia 2500 Mg , 90 tablets
    -14% Promo FD

    Lamberts Salvia 2500 Mg , 90 tablets

    Regular price €31,80 31,8 € / 1ud
    Sale price €31,80 Regular price €36,80
    You are saving: -€5,00
    31,8 € / 1ud
  • Lamberts Riboflavin (Vit B2) , 100 capsules
    -24%

    Lamberts Riboflavin (Vit B2) , 100 capsules

    Regular price €17,30 0,17 € / 1ud
    Sale price €17,30 Regular price €22,90
    You are saving: -€5,60
    0,17 € / 1ud
  • Lamberts Quercetin , 60 tablets
    -26%

    Lamberts Quercetin , 60 tablets

    Regular price €31,70 31,7 € / 1ud
    Sale price €31,70 Regular price €42,80
    You are saving: -€11,10
    31,7 € / 1ud
  • Lamberts Pycnogenol , 60 capsules
    -11% Promo FD Oportunidades

    Lamberts Pycnogenol , 60 capsules

    Regular price €51,60 0,86 € / 1ud
    Sale price €51,60 Regular price €58,15
    You are saving: -€6,55
    0,86 € / 1ud
  • Lamberts Prostex , 90 capsules
    -14%

    Lamberts Prostex , 90 capsules

    Regular price €39,60 0,44 € / 1ud
    Sale price €39,60 Regular price €45,80
    You are saving: -€6,20
    0,44 € / 1ud
  • Lamberts Osteoguard® Advance , 90 tablets
    -15%

    Lamberts Osteoguard® Advance , 90 tablets

    Regular price €33,00 33,0 € / 1ud
    Sale price €33,00 Regular price €38,65
    You are saving: -€5,65
    33,0 € / 1ud