Collection:

Phytotherapy

  • Lamberts Omega 3 Ultra Pure Fish Oil, 60 capsules
    -28%

    Lamberts Omega 3 Ultra Pure Fish Oil, 60 capsules

    Regular price €34,20 0,57 € / 1ud
    Sale price €34,20 Regular price €47,30
    You are saving: -€13,10
    0,57 € / 1ud
  • Lamberts Myo Inositol Powder 100% Natural, 200 grams
    -26%

    Lamberts Myo Inositol Powder 100% Natural, 200 grams

    Regular price €27,60 13,8 € / 100gr
    Sale price €27,60 Regular price €37,35
    You are saving: -€9,75
    13,8 € / 100gr
  • Lamberts Msm , 120 tablets
    -26%

    Lamberts Msm , 120 tablets

    Regular price €23,50 23,5 € / 1ud
    Sale price €23,50 Regular price €31,75
    You are saving: -€8,25
    23,5 € / 1ud
  • Lamberts L-Tyrosine 500Mg , 60 capsules
    -23%

    Lamberts L-Tyrosine 500Mg , 60 capsules

    Regular price €19,60 0,33 € / 1ud
    Sale price €19,60 Regular price €25,45
    You are saving: -€5,85
    0,33 € / 1ud
  • Lamberts L-Glutathione Complex , 60 capsules
    -23% Oportunidades

    Lamberts L-Glutathione Complex , 60 capsules

    Regular price €29,80 0,5 € / 1ud
    Sale price €29,80 Regular price €38,80
    You are saving: -€9,00
    0,5 € / 1ud
  • Lamberts Soy Isoflavones, 60 tablets
    -25% Oportunidades

    Lamberts Soy Isoflavones, 60 tablets

    Regular price €27,60 27,6 € / 1ud
    Sale price €27,60 Regular price €36,80
    You are saving: -€9,20
    27,6 € / 1ud
  • Lamberts St. John's Wort (Hypericum) , 120 tablets
    -11% Promo FD

    Lamberts St. John's Wort (Hypericum) , 120 tablets

    Regular price €35,80 35,8 € / 1ud
    Sale price €35,80 Regular price €40,40
    You are saving: -€4,60
    35,8 € / 1ud
  • Lamberts Ginkgo Biloba , 60 capsules
    -14%

    Lamberts Ginkgo Biloba , 60 capsules

    Regular price €20,50 0,34 € / 1ud
    Sale price €20,50 Regular price €23,95
    You are saving: -€3,45
    0,34 € / 1ud
  • Lamberts Ginkgo Biloba, 180 capsules
    -16%

    Lamberts Ginkgo Biloba, 180 capsules

    Regular price €47,70 0,27 € / 1ud
    Sale price €47,70 Regular price €56,70
    You are saving: -€9,00
    0,27 € / 1ud
  • Lamberts Fos , 500 gr
    -25%

    Lamberts Fos , 500 gr

    Regular price €26,90 5,38 € / 100gr
    Sale price €26,90 Regular price €35,90
    You are saving: -€9,00
    5,38 € / 100gr
  • Lamberts Hawthorn 2500 Mg , 60 tablets
    -17% Promo FD

    Lamberts Hawthorn 2500 Mg , 60 tablets

    Regular price €21,70 21,7 € / 1ud
    Sale price €21,70 Regular price €26,11
    You are saving: -€4,41
    21,7 € / 1ud
  • Lamberts Turmeric Fast Release , 60 tablets
    -15%

    Lamberts Turmeric Fast Release , 60 tablets

    Regular price €25,10 25,1 € / 1ud
    Sale price €25,10 Regular price €29,70
    You are saving: -€4,60
    25,1 € / 1ud
  • Lamberts Chromium Gtf 200 , 100 tablets
    -23%

    Lamberts Chromium Gtf 200 , 100 tablets

    Regular price €19,10 19,1 € / 1ud
    Sale price €19,10 Regular price €24,85
    You are saving: -€5,75
    19,1 € / 1ud
  • Lamberts Vitamin B-100 Complex, 60 capsules
    -15%

    Lamberts Vitamin B-100 Complex, 60 capsules

    Regular price €31,00 0,52 € / 1ud
    Sale price €31,00 Regular price €36,30
    You are saving: -€5,30
    0,52 € / 1ud
  • Lamberts Beta Glucan Complex , 60 tablets
    -23% Promo FD

    Lamberts Beta Glucan Complex , 60 tablets

    Regular price €29,90 0,5 € / 1ud
    Sale price €29,90 Regular price €38,95
    You are saving: -€9,05
    0,5 € / 1ud
  • Lamberts Cranberry Complex , 100 g
    -23% Oportunidades

    Lamberts Cranberry Complex , 100 g

    Regular price €28,30 28,3 € / 100gr
    Sale price €28,30 Regular price €36,80
    You are saving: -€8,50
    28,3 € / 100gr
  • Lamberts Antioxidant Complex , 60 tabs
    -14% Promo FD

    Lamberts Antioxidant Complex , 60 tabs

    Regular price €39,60 39,6 € / 1ud
    Sale price €39,60 Regular price €45,80
    You are saving: -€6,20
    39,6 € / 1ud
  • Lamberts Co-Enzyme Q10 30Mg , 60 tablets
    -11%

    Lamberts Co-Enzyme Q10 30Mg , 60 tablets

    Regular price €34,70 34,7 € / 1ud
    Sale price €34,70 Regular price €39,05
    You are saving: -€4,35
    34,7 € / 1ud
  • Lamberts Horse Chestnut , 60 tablets
    -13%

    Lamberts Horse Chestnut , 60 tablets

    Regular price €28,30 28,3 € / 1ud
    Sale price €28,30 Regular price €32,70
    You are saving: -€4,40
    28,3 € / 1ud
  • Lamberts Candaway , 60 tablets
    -27% Oportunidades

    Lamberts Candaway , 60 tablets

    Regular price €28,40 28,4 € / 1ud
    Sale price €28,40 Regular price €38,80
    You are saving: -€10,40
    28,4 € / 1ud
  • Lamberts Biotin , 90 capsules
    -14%

    Lamberts Biotin , 90 capsules

    Regular price €18,30 0,2 € / 1ud
    Sale price €18,30 Regular price €21,20
    You are saving: -€2,90
    0,2 € / 1ud
  • Lamberts Beta Carotene Natural , 90 capsules
    -23% Oportunidades

    Lamberts Beta Carotene Natural , 90 capsules

    Regular price €26,80 0,3 € / 1ud
    Sale price €26,80 Regular price €34,80
    You are saving: -€8,00
    0,3 € / 1ud
  • Lamberts Cranberry , 60 capsules
    -7%

    Lamberts Cranberry , 60 capsules

    Regular price €24,30 0,41 € / 1ud
    Sale price €24,30 Regular price €26,21
    You are saving: -€1,91
    0,41 € / 1ud
  • Lamberts Sea Buckthorn Fruit Oil , 30 capsules
    -15%

    Lamberts Sea Buckthorn Fruit Oil , 30 capsules

    Regular price €29,70 0,99 € / 1ud
    Sale price €29,70 Regular price €34,80
    You are saving: -€5,10
    0,99 € / 1ud
  • Lamberts Primula Oil Pure 1000Mg , 90 capsules
    -25%

    Lamberts Primula Oil Pure 1000Mg , 90 capsules

    Regular price €24,40 0,27 € / 1ud
    Sale price €24,40 Regular price €32,60
    You are saving: -€8,20
    0,27 € / 1ud
  • Lamberts Peppermint Oil 100 Mg , 90 capsules
    -21%

    Lamberts Peppermint Oil 100 Mg , 90 capsules

    Regular price €16,10 0,18 € / 1ud
    Sale price €16,10 Regular price €20,50
    You are saving: -€4,40
    0,18 € / 1ud
  • Lactoflora Immune Protector 30 capsules
    -17%

    Lactoflora Immune Protector 30 capsules

    Regular price €14,40 0,48 € / 1ud
    Sale price €14,40 Regular price €17,43
    You are saving: -€3,03
    0,48 € / 1ud
  • Lactoflora Ciscare 30 capsules
    -17%

    Lactoflora Ciscare 30 capsules

    Regular price €20,30 0,68 € / 1ud
    Sale price €20,30 Regular price €24,56
    You are saving: -€4,26
    0,68 € / 1ud
  • Lactoflora Ciscare 15 capsules
    -11%

    Lactoflora Ciscare 15 capsules

    Regular price €15,90 1,06 € / 1ud
    Sale price €15,90 Regular price €17,94
    You are saving: -€2,04
    1,06 € / 1ud
  • Labcatal Chromium 28 Ampoules
    -35%

    Labcatal Chromium 28 Ampoules

    Regular price €12,00
    Sale price €12,00 Regular price €18,35
    You are saving: -€6,35