Collection:

Phytotherapy

  • Margan Colibiogen Kinder , 50 ml
    -15%

    Margan Colibiogen Kinder , 50 ml

    Regular price €26,60 53,2 € / 100ml
    Sale price €26,60 Regular price €31,26
    You are saving: -€4,66
    53,2 € / 100ml
  • Margan Alkala N , 150 gr
    -20% Promo FD

    Margan Alkala N , 150 gr

    Regular price €16,70 11,13 € / 100gr
    Sale price €16,70 Regular price €20,75
    You are saving: -€4,05
    11,13 € / 100gr
  • Marcur Rohrer Spirulina Viosol 180 tablets
    -8% Promo FD

    Marcur Rohrer Spirulina Viosol 180 tablets

    Regular price €28,60
    Sale price €28,60 Regular price €30,99
    You are saving: -€2,39
  • Manasul Tea, 25 Sachets
    -10% Promo FD

    Manasul Tea, 25 Sachets

    Regular price €5,30 5,3 € / 1ud
    Sale price €5,30 Regular price €5,89
    You are saving: -€0,59
    5,3 € / 1ud
  • Manasul Tea 100 Sachets
    -13% Promo FD

    Manasul Tea 100 Sachets

    Regular price €18,00 18,0 € / 1ud
    Sale price €18,00 Regular price €20,61
    You are saving: -€2,61
    18,0 € / 1ud
  • Manasul Natural digestive infusions, 10 sachets
    -27%

    Manasul Natural digestive infusions, 10 sachets

    Regular price €1,90
    Sale price €1,90 Regular price €2,62
    You are saving: -€0,72
  • Manasul Classic 25 Infusions
    -19%

    Manasul Classic 25 Infusions

    Regular price €4,10
    Sale price €4,10 Regular price €5,04
    You are saving: -€0,94
  • Manasul Classic 100 Infusions
    -30%

    Manasul Classic 100 Infusions

    Regular price €12,70
    Sale price €12,70 Regular price €18,23
    You are saving: -€5,53
  • Manasul 50 Infusions
    -15%

    Manasul 50 Infusions

    Regular price €7,30
    Sale price €7,30 Regular price €8,60
    You are saving: -€1,30
  • Mahen Vitalox , 30 capsules
    -9% Promo FD

    Mahen Vitalox , 30 capsules

    Regular price €18,40 0,61 € / 1ud
    Sale price €18,40 Regular price €20,17
    You are saving: -€1,77
    0,61 € / 1ud
  • Mahen Toshen 150 Ml, 150 Ml
    -5% Promo FD

    Mahen Toshen 150 Ml, 150 Ml

    Regular price €17,20 11,47 € / 100ml
    Sale price €17,20 Regular price €18,11
    You are saving: -€0,91
    11,47 € / 100ml
  • Mahen Temple , 60 capsules
    -11% Promo FD

    Mahen Temple , 60 capsules

    Regular price €23,10 0,39 € / 1ud
    Sale price €23,10 Regular price €25,93
    You are saving: -€2,83
    0,39 € / 1ud
  • Mahen Silicon Si 14 , 500 ml
    -16% Promo FD

    Mahen Silicon Si 14 , 500 ml

    Regular price €18,80 3,76 € / 100ml
    Sale price €18,80 Regular price €22,45
    You are saving: -€3,65
    3,76 € / 100ml
  • Mahen Fluyen , 20 vials
    -19% Promo FD

    Mahen Fluyen , 20 vials

    Regular price €27,70 1,39 € / 1ud
    Sale price €27,70 Regular price €34,27
    You are saving: -€6,57
    1,39 € / 1ud
  • Mahen Fitopat, 90 Capsules
    -10% Promo FD

    Mahen Fitopat, 90 Capsules

    Regular price €26,60 0,3 € / 1ud
    Sale price €26,60 Regular price €29,57
    You are saving: -€2,97
    0,3 € / 1ud
  • Mahen Coralcart , 60 capsules
    -9% Promo FD

    Mahen Coralcart , 60 capsules

    Regular price €25,90 0,43 € / 1ud
    Sale price €25,90 Regular price €28,39
    You are saving: -€2,49
    0,43 € / 1ud
  • Mahen Al-18 , 125 ml
    -8% Promo FD

    Mahen Al-18 , 125 ml

    Regular price €24,30 19,44 € / 100ml
    Sale price €24,30 Regular price €26,32
    You are saving: -€2,02
    19,44 € / 100ml
  • Madal Bal Aloe Vera Juice Maximum Potency, 500 Ml
    -12%

    Madal Bal Aloe Vera Juice Maximum Potency, 500 Ml

    Regular price €14,10 2,82 € / 100ml
    Sale price €14,10 Regular price €16,03
    You are saving: -€1,93
    2,82 € / 100ml
  • Madal Bal Aloe Vera Juice Max Power , 1 l
    -7%

    Madal Bal Aloe Vera Juice Max Power , 1 l

    Regular price €23,40 2,34 € / 100ml
    Sale price €23,40 Regular price €25,07
    You are saving: -€1,67
    2,34 € / 100ml
  • Lyprinol Advance , 60 pearls
    -11%

    Lyprinol Advance , 60 pearls

    Regular price €33,50 0,56 € / 1ud
    Sale price €33,50 Regular price €37,47
    You are saving: -€3,97
    0,56 € / 1ud
  • Luxmetique Defens19 Formula 60 capsules
    -10% Promo FD

    Luxmetique Defens19 Formula 60 capsules

    Regular price €36,10 0,6 € / 1ud
    Sale price €36,10 Regular price €39,95
    You are saving: -€3,85
    0,6 € / 1ud
  • Lusodiete Normaten , 100 capsules
    -20% Promo FD

    Lusodiete Normaten , 100 capsules

    Regular price €18,50 0,19 € / 1ud
    Sale price €18,50 Regular price €23,13
    You are saving: -€4,63
    0,19 € / 1ud
  • Livex, 30 capsules
    -18%

    Livex, 30 capsules

    Regular price €20,80 0,69 € / 1ud
    Sale price €20,80 Regular price €25,30
    You are saving: -€4,50
    0,69 € / 1ud
  • Lipokrill Plus Food Supplement 60 capsules
    -23%

    Lipokrill Plus Food Supplement 60 capsules

    Regular price €27,40
    Sale price €27,40 Regular price €35,47
    You are saving: -€8,07
  • Linovera Spray 30 ml
    -13%

    Linovera Spray 30 ml

    Regular price €18,00 60,0 € / 100ml
    Sale price €18,00 Regular price €20,74
    You are saving: -€2,74
    60,0 € / 100ml
  • Lily Aloe Vera Gel, 946 ml
    -11% Promo FD

    Lily Aloe Vera Gel, 946 ml

    Regular price €21,90 2,32 € / 100ml
    Sale price €21,90 Regular price €24,73
    You are saving: -€2,83
    2,32 € / 100ml
  • Levedol, 60 Capsules
    -24%

    Levedol, 60 Capsules

    Regular price €24,30 0,41 € / 1ud
    Sale price €24,30 Regular price €31,91
    You are saving: -€7,61
    0,41 € / 1ud
  • Legasil 30 film-coated tablets
    -14%

    Legasil 30 film-coated tablets

    Regular price €17,50 0,58 € / 1ud
    Sale price €17,50 Regular price €20,42
    You are saving: -€2,92
    0,58 € / 1ud
  • Lcn Omega Base, 30 Capsules
    -28%

    Lcn Omega Base, 30 Capsules

    Regular price €18,20 0,61 € / 1ud
    Sale price €18,20 Regular price €25,13
    You are saving: -€6,93
    0,61 € / 1ud
  • Lcn Omega Base , 60 capsules
    -20%

    Lcn Omega Base , 60 capsules

    Regular price €33,10 0,55 € / 1ud
    Sale price €33,10 Regular price €41,25
    You are saving: -€8,15
    0,55 € / 1ud