Collection:

Phytotherapy

  • Jellybell Meganoderma-C , 60 capsules
    -7% Promo FD

    Jellybell Meganoderma-C , 60 capsules

    Regular price €44,80 0,75 € / 1ud
    Sale price €44,80 Regular price €48,42
    You are saving: -€3,62
    0,75 € / 1ud
  • Jellybell Megamyelin L-Threonine 500 Mg , 90 capsules
    -7% Promo FD

    Jellybell Megamyelin L-Threonine 500 Mg , 90 capsules

    Regular price €34,10 0,38 € / 1ud
    Sale price €34,10 Regular price €36,84
    You are saving: -€2,74
    0,38 € / 1ud
  • Jellybell Megaleon C, 60 Capsules
    -10% Promo FD

    Jellybell Megaleon C, 60 capsules

    Regular price €35,90 0,6 € / 1ud
    Sale price €35,90 Regular price €39,93
    You are saving: -€4,03
    0,6 € / 1ud
  • Jellybell Hepabell, 60 Capsules 720 Mg
    -8% Promo FD

    Jellybell Hepabell, 60 Capsules 720 Mg

    Regular price €22,00 0,37 € / 1ud
    Sale price €22,00 Regular price €23,79
    You are saving: -€1,79
    0,37 € / 1ud
  • Jellybell Evolution Star Zinc Copper , 30 ml
    -7% Promo FD

    Jellybell Evolution Star Zinc Copper , 30 ml

    Regular price €14,80 49,33 € / 100ml
    Sale price €14,80 Regular price €15,89
    You are saving: -€1,09
    49,33 € / 100ml
  • Jellybell Defender Star Ferrina , 60 capsules
    -10% Promo FD

    Jellybell Defender Star Ferrina , 60 capsules

    Regular price €39,10 0,65 € / 1ud
    Sale price €39,10 Regular price €43,26
    You are saving: -€4,16
    0,65 € / 1ud
  • Jellybell Artrion Silicon Complex , 1 litre
    -7% Promo FD

    Jellybell Artrion Silicon Complex , 1 litre

    Regular price €43,60 4,36 € / 100ml
    Sale price €43,60 Regular price €47,05
    You are saving: -€3,45
    4,36 € / 100ml
  • Jellybell Apigen Bell , 60 capsules
    -7% Promo FD

    Jellybell Apigen Bell , 60 capsules

    Regular price €30,70 0,51 € / 1ud
    Sale price €30,70 Regular price €33,16
    You are saving: -€2,46
    0,51 € / 1ud
  • Izalo Oxizal , 30 sachets
    -20%

    Izalo Oxizal , 30 sachets

    Regular price €18,40 0,61 € / 1ud
    Sale price €18,40 Regular price €23,01
    You are saving: -€4,61
    0,61 € / 1ud
  • Izalo Izaner , 60 tablets
    -12%

    Izalo Izaner , 60 tablets

    Regular price €15,30 0,26 € / 1ud
    Sale price €15,30 Regular price €17,31
    You are saving: -€2,01
    0,26 € / 1ud
  • Izalo Izalapach 20 Amp, 10 Ml
    -33% Promo FD

    Izalo Izalapach 20 Amp, 10 ml

    Regular price €20,30 203,0 € / 100ml
    Sale price €20,30 Regular price €30,49
    You are saving: -€10,19
    203,0 € / 100ml
  • Izalo Bronchizal , 24 sachets
    -17% Promo FD

    Izalo Bronchizal , 24 sachets

    Regular price €14,50 0,6 € / 1ud
    Sale price €14,50 Regular price €17,38
    You are saving: -€2,88
    0,6 € / 1ud
  • Iswari Spirulina Bio Es, 200 Tablets Of 100g
    -8% Promo FD

    Iswari Spirulina Bio Es, 200 Tablets Of 100g

    Regular price €9,10 9,1 € / 100gr
    Sale price €9,10 Regular price €9,89
    You are saving: -€0,79
    9,1 € / 100gr
  • Iswari Acai Freeze Dried Organic , 70 gr
    -12%

    Iswari Acai Freeze Dried Organic , 70 gr

    Regular price €15,20 21,71 € / 100gr
    Sale price €15,20 Regular price €17,33
    You are saving: -€2,13
    21,71 € / 100gr
  • Ioox Solderm Antioxidant 60 capsules
    -36%

    Ioox Solderm Antioxidant 60 capsules

    Regular price €17,40 0,29 € / 1ud
    Sale price €17,40 Regular price €27,02
    You are saving: -€9,62
    0,29 € / 1ud
  • Ioox Fortrix sachets 20 single-dose units
    -20%

    Ioox Fortrix sachets 20 single-dose units

    Regular price €17,00 0,85 € / 1ud
    Sale price €17,00 Regular price €21,12
    You are saving: -€4,12
    0,85 € / 1ud
  • Ioox Fortrix Cystine capsules 60 capsules
    -17%

    Ioox Fortrix Cystine capsules 60 capsules

    Regular price €21,00
    Sale price €21,00 Regular price €25,37
    You are saving: -€4,37
  • Intersa Regenelactis , 20 sachets
    -23%

    Intersa Regenelactis , 20 sachets

    Regular price €19,50 0,98 € / 1ud
    Sale price €19,50 Regular price €25,30
    You are saving: -€5,80
    0,98 € / 1ud
  • Intersa Phytonorm, 80 Capsules
    -13% Promo FD

    Intersa Phytonorm, 80 Capsules

    Regular price €9,00 0,11 € / 1ud
    Sale price €9,00 Regular price €10,34
    You are saving: -€1,34
    0,11 € / 1ud
  • Intersa Phytobiopole Mix Tens, 50 Ml
    -17% Promo FD

    Intersa Phytobiopole Mix Tens, 50 Ml

    Regular price €13,10 26,2 € / 100ml
    Sale price €13,10 Regular price €15,79
    You are saving: -€2,69
    26,2 € / 100ml
  • Intersa Phytobiopole Mix Gluc 12, 50 Ml
    -16% Promo FD

    Intersa Phytobiopole Mix Gluc 12, 50 Ml

    Regular price €13,70 27,4 € / 100ml
    Sale price €13,70 Regular price €16,39
    You are saving: -€2,69
    27,4 € / 100ml
  • Intersa Phytobiopole Mix 1 Relax , 50 ml
    -11%

    Intersa Phytobiopole Mix 1 Relax , 50 ml

    Regular price €14,00 28,0 € / 100ml
    Sale price €14,00 Regular price €15,70
    You are saving: -€1,70
    28,0 € / 100ml
  • Intersa Drenactif, 500 Ml
    -13% Promo FD

    Intersa Drenactif, 500 Ml

    Regular price €19,00 3,8 € / 100ml
    Sale price €19,00 Regular price €21,73
    You are saving: -€2,73
    3,8 € / 100ml
  • Intersa Bitransamin , 60 capsules
    -11%

    Intersa Bitransamin , 60 capsules

    Regular price €12,40 0,21 € / 1ud
    Sale price €12,40 Regular price €14,01
    You are saving: -€1,61
    0,21 € / 1ud
  • Intersa Bipros , 80 capsules
    -7% Promo FD

    Intersa Bipros , 80 capsules

    Regular price €20,50 0,26 € / 1ud
    Sale price €20,50 Regular price €22,11
    You are saving: -€1,61
    0,26 € / 1ud
  • Intersa Articurcumin Forte, 30 Sachets
    -18% Promo FD

    Intersa Articurcumin Forte, 30 Sachets

    Regular price €27,20 0,91 € / 1ud
    Sale price €27,20 Regular price €33,28
    You are saving: -€6,08
    0,91 € / 1ud
  • Intersa Aprolis Yemoprolis , 500 ml
    -19%

    Intersa Aprolis Yemoprolis , 500 ml

    Regular price €19,80 3,96 € / 100ml
    Sale price €19,80 Regular price €24,44
    You are saving: -€4,64
    3,96 € / 100ml
  • Intersa Aprolis Proponorm , 120 capsules
    -12%

    Intersa Aprolis Proponorm , 120 capsules

    Regular price €21,00 0,18 € / 1ud
    Sale price €21,00 Regular price €23,76
    You are saving: -€2,76
    0,18 € / 1ud
  • Intersa Aprolis Propobiotic, 30 Ml
    -17% Promo FD

    Intersa Aprolis Propobiotic, 30 Ml

    Regular price €15,50 51,67 € / 100ml
    Sale price €15,50 Regular price €18,57
    You are saving: -€3,07
    51,67 € / 100ml
  • Intersa Aprolis Leriform Adult , 180 ml
    -15%

    Intersa Aprolis Leriform Adult , 180 ml

    Regular price €14,10 7,83 € / 100ml
    Sale price €14,10 Regular price €16,59
    You are saving: -€2,49
    7,83 € / 100ml