Collection:

Phytotherapy

  • Kneipp Valerian Forte, 30 dagrees
    -5%

    Kneipp Valerian Forte, 30 dagrees

    Regular price €11,40 11,4 € / 1ud
    Sale price €11,40 Regular price €12,00
    You are saving: -€0,60
    11,4 € / 1ud
  • Kneipp Sleep Complet, 60 Tablets
    -5%

    Kneipp Sleep Complet, 60 Tablets

    Regular price €16,00 0,27 € / 1ud
    Sale price €16,00 Regular price €16,84
    You are saving: -€0,84
    0,27 € / 1ud
  • Kneipp Pack Kneipp Sleep Complet, 60 tablets + Kneipp Stress Balance, 30 tablets
    -10% Promo FD

    Kneipp Pack Kneipp Sleep Complet, 60 tablets + Kneipp Stress Balance, 30 tablets

    Regular price €31,90 0,35 € / 1ud
    Sale price €31,90 Regular price €35,61
    You are saving: -€3,71
    0,35 € / 1ud
  • Kneipp Good Night Infusion Forte + Melatonin, 20 Sachets
    -7%

    Kneipp Good Night Infusion Forte + Melatonin, 20 Sachets

    Regular price €4,90 4,9 € / 1ud
    Sale price €4,90 Regular price €5,27
    You are saving: -€0,37
    4,9 € / 1ud
  • Kneipp Delgaté, 20 Sachets
    -12%

    Kneipp Delgaté, 20 Sachets

    Regular price €4,90 4,9 € / 1ud
    Sale price €4,90 Regular price €5,56
    You are saving: -€0,66
    4,9 € / 1ud
  • Kijimea Regularis 500 gr
    -5%

    Kijimea Regularis 500 gr

    Regular price €35,50 7,1 € / 100gr
    Sale price €35,50 Regular price €37,37
    You are saving: -€1,87
    7,1 € / 100gr
  • Kijimea Irritable Colon Pro, 84 Capsules
    -18%

    Kijimea Irritable Colon Pro, 84 Capsules

    Regular price €78,50 0,93 € / 1ud
    Sale price €78,50 Regular price €96,01
    You are saving: -€17,51
    0,93 € / 1ud
  • Kijimea Irritable Bowel Pro 28 capsules
    -25%

    Kijimea Irritable Bowel Pro 28 capsules

    Regular price €32,60 1,16 € / 1ud
    Sale price €32,60 Regular price €43,22
    You are saving: -€10,62
    1,16 € / 1ud
  • Kijimea Irritable Colon Pro 14 capsules
    -10% Promo FD

    Kijimea Irritable Colon Pro 14 capsules

    Regular price €19,80 1,41 € / 1ud
    Sale price €19,80 Regular price €22,00
    You are saving: -€2,20
    1,41 € / 1ud
  • Kijimea Irritable Bowel 28 capsules
    -34%

    Kijimea Irritable Bowel 28 capsules

    Regular price €25,80 0,92 € / 1ud
    Sale price €25,80 Regular price €39,24
    You are saving: -€13,44
    0,92 € / 1ud
  • Khadi Indigo 100% Pure & Natural , 100 gr
    -16%

    Khadi Indigo 100% Pure & Natural , 100 gr

    Regular price €13,20 13,2 € / 100gr
    Sale price €13,20 Regular price €15,67
    You are saving: -€2,47
    13,2 € / 100gr
  • Khadi Herbal Colour Black , 100 gr
    -17% Promo FD

    Khadi Herbal Black Hair Dye, 100 g

    Regular price €13,20 13,2 € / 100gr
    Sale price €13,20 Regular price €15,87
    You are saving: -€2,67
    13,2 € / 100gr
  • Khadi Henna Cassia-Neutra 100% Pure , 100 gr
    -19% Promo FD

    Khadi Henna Cassia-Neutra 100% Pure , 100 gr

    Regular price €13,20 13,2 € / 100gr
    Sale price €13,20 Regular price €16,33
    You are saving: -€3,13
    13,2 € / 100gr
  • Khadi Pink Lotus Ayurveda Elixir Oil , 10 ml
    -5% Promo FD

    Khadi Pink Lotus Ayurveda Elixir Oil , 10 ml

    Regular price €6,40 64,0 € / 100ml
    Sale price €6,40 Regular price €6,74
    You are saving: -€0,34
    64,0 € / 100ml
  • Kanne Brot Bio Brottrunk , 750 ml
    -27%

    Kanne Brot Bio Brottrunk , 750 ml

    Regular price €5,00 0,67 € / 100ml
    Sale price €5,00 Regular price €6,82
    You are saving: -€1,82
    0,67 € / 100ml
  • Kal Ultra Omega 3 6 9, 50 Pearls
    -36% Promo FD

    Kal Ultra Omega 3 6 9, 50 Pearls

    Regular price €18,60 0,37 € / 1ud
    Sale price €18,60 Regular price €29,08
    You are saving: -€10,48
    0,37 € / 1ud
  • Kal Ultra Omega 3 6 9, 100 Pearls
    -5% Promo FD

    Kal Ultra Omega 3 6 9, 100 Pearls

    Regular price €37,30 0,37 € / 1ud
    Sale price €37,30 Regular price €39,26
    You are saving: -€1,96
    0,37 € / 1ud
  • Kal Super Enzymes 60 Prolonged Action Tablets, 60 Tablets
    -31%

    Kal Super Enzymes 60 Prolonged Action Tablets, 60 Tablets

    Regular price €26,80 0,45 € / 1ud
    Sale price €26,80 Regular price €38,77
    You are saving: -€11,97
    0,45 € / 1ud
  • Kal Omega 3 720/480, 60 Pearls
    -26% Promo FD

    Kal Omega 3 720/480, 60 Pearls

    Regular price €21,40 0,36 € / 1ud
    Sale price €21,40 Regular price €29,08
    You are saving: -€7,68
    0,36 € / 1ud
  • Kal Maximum Nk Cells, 60 Capsules
    -31% Promo FD

    Kal Maximum NK Cells, 60 capsules

    Regular price €43,80 0,73 € / 1ud
    Sale price €43,80 Regular price €63,92
    You are saving: -€20,12
    0,73 € / 1ud
  • Kal Factors Transfers, 60 Capsules
    -5% Promo FD

    Kal Factors Transfers, 60 Capsules

    Regular price €73,00 1,22 € / 1ud
    Sale price €73,00 Regular price €76,84
    You are saving: -€3,84
    1,22 € / 1ud
  • Kal Astaxanthin 10 Mg, 60 Tablets
    -28% Promo FD

    Kal Astaxanthin 10 Mg, 60 Tablets

    Regular price €43,20 0,72 € / 1ud
    Sale price €43,20 Regular price €60,26
    You are saving: -€17,06
    0,72 € / 1ud
  • Just Podiu Burnium, 60 Capsules Of 820 Mg
    -14%

    Just Podiu Burnium, 60 capsules of 820 mg

    Regular price €16,90 0,28 € / 1ud
    Sale price €16,90 Regular price €19,69
    You are saving: -€2,79
    0,28 € / 1ud
  • Juanola Propolis Liquorice, 24 tablets
    -43%

    Juanola Propolis Liquorice, 24 tablets

    Regular price €4,70 4,7 € / 1ud
    Sale price €4,70 Regular price €8,28
    You are saving: -€3,58
    4,7 € / 1ud
  • Juanola Children Cough Syrup 150 ml
    -54% Promo FD

    Juanola Children Cough Syrup 150 ml

    Regular price €7,20 4,8 € / 100ml
    Sale price €7,20 Regular price €15,62
    You are saving: -€8,42
    4,8 € / 100ml
  • Juanola Propolis Orange Soft Tabs, 24 tabs
    -39%

    Juanola Propolis Orange Soft Tabs, 24 tabs

    Regular price €4,80
    Sale price €4,80 Regular price €7,81
    You are saving: -€3,01
  • Juanola Propolis Honey Soft Tabs
    -36%

    Juanola Propolis Honey Soft Tabs

    Regular price €4,90 4,9 € / 1ud
    Sale price €4,90 Regular price €7,67
    You are saving: -€2,77
    4,9 € / 1ud
  • Juanola Adult Cough Syrup 150 ml
    -50% Promo FD

    Juanola Adult Cough Syrup 150 ml

    Regular price €7,20 4,8 € / 100ml
    Sale price €7,20 Regular price €14,33
    You are saving: -€7,13
    4,8 € / 100ml
  • Juanola Propolis Syrup 150 ml
    -20% Promo FD

    Juanola Propolis Syrup 150 ml

    Regular price €10,10
    Sale price €10,10 Regular price €12,59
    You are saving: -€2,49
  • Jellybell Mycosol-C, 60 Capsules
    -10% Promo FD

    Jellybell Micosol-C, 60 capsules

    Regular price €35,90 0,6 € / 1ud
    Sale price €35,90 Regular price €39,93
    You are saving: -€4,03
    0,6 € / 1ud