Collection:

Phytotherapy

  • Intersa Aprolis Syrup , 250 ml
    -11% Promo FD

    Intersa Aprolis Syrup , 250 ml

    Regular price €14,90 5,96 € / 100ml
    Sale price €14,90 Regular price €16,71
    You are saving: -€1,81
    5,96 € / 100ml
  • Intersa Aprolis Herbaprolis C, 20 Efesvercentes Tablets
    -18%

    Intersa Aprolis Herbaprolis C, 20 Efesvercentes Tablets

    Regular price €14,40 0,72 € / 1ud
    Sale price €14,40 Regular price €17,60
    You are saving: -€3,20
    0,72 € / 1ud
  • Intersa Aprolis Gold Propolis Extract , 30 ml
    -12%

    Intersa Aprolis Gold Propolis Extract , 30 ml

    Regular price €13,40 44,67 € / 100ml
    Sale price €13,40 Regular price €15,18
    You are saving: -€1,78
    44,67 € / 100ml
  • Intersa Aprolis Gengivitaform, 20 Ampoules
    -16% Promo FD

    Intersa Aprolis Gengivitaform, 20 Ampoules

    Regular price €19,10 0,96 € / 1ud
    Sale price €19,10 Regular price €22,81
    You are saving: -€3,71
    0,96 € / 1ud
  • Intersa Aprolis Antivir Extract , 30 ml
    -10% Promo FD

    Intersa Aprolis Antivir Extract , 30 ml

    Regular price €15,20 50,67 € / 100ml
    Sale price €15,20 Regular price €16,96
    You are saving: -€1,76
    50,67 € / 100ml
  • Intersa Aprolis Erysim Forte Spray , 20 ml
    -9%

    Intersa Aprolis Erysim Forte Spray , 20 ml

    Regular price €10,70 53,5 € / 100ml
    Sale price €10,70 Regular price €11,80
    You are saving: -€1,10
    53,5 € / 100ml
  • Intersa Ansistres , 60 capsules
    -18% Promo FD

    Intersa Ansistres , 60 capsules

    Regular price €16,80 0,28 € / 1ud
    Sale price €16,80 Regular price €20,61
    You are saving: -€3,81
    0,28 € / 1ud
  • Internatur Tensinol , 60 capsules
    -20% Promo FD

    Internatur Tensinol , 60 capsules

    Regular price €20,00 0,33 € / 1ud
    Sale price €20,00 Regular price €24,86
    You are saving: -€4,86
    0,33 € / 1ud
  • Internatur Lipsan Mannocholine + Policosanol , 30 capsules
    -5%

    Internatur Lipsan Mannocholine + Policosanol , 30 capsules

    Regular price €21,90 0,73 € / 1ud
    Sale price €21,90 Regular price €23,05
    You are saving: -€1,15
    0,73 € / 1ud
  • Internatur Bronat Rep Syrup , 250 ml
    -17% Promo FD

    Internatur Bronat Rep Syrup, 250 ml

    Regular price €18,50 7,4 € / 100ml
    Sale price €18,50 Regular price €22,31
    You are saving: -€3,81
    7,4 € / 100ml
  • Internatur Bilidren H Syrup, 250 Ml
    -20% Promo FD

    Internatur Bilidren H Syrup, 250 ml

    Regular price €16,50 6,6 € / 100ml
    Sale price €16,50 Regular price €20,52
    You are saving: -€4,02
    6,6 € / 100ml
  • Internatur Ansiofin , 60 capsules
    -17% Promo FD

    Internatur Ansiofin , 60 capsules

    Regular price €24,50 0,41 € / 1ud
    Sale price €24,50 Regular price €29,57
    You are saving: -€5,07
    0,41 € / 1ud
  • Integralia Apple Cider Vinegar Plus, 100 Capsules
    -20% Promo FD

    Integralia Apple Cider Vinegar Plus, 100 Capsules

    Regular price €13,90 0,14 € / 1ud
    Sale price €13,90 Regular price €17,38
    You are saving: -€3,48
    0,14 € / 1ud
  • Integralia Rhodiola Plus , 60 capsules
    -6%

    Integralia Rhodiola Plus , 60 capsules

    Regular price €13,90 0,23 € / 1ud
    Sale price €13,90 Regular price €14,77
    You are saving: -€0,87
    0,23 € / 1ud
  • Integralia Passionflower Plus , 60 capsules
    -5%

    Integralia Passionflower Plus , 60 capsules

    Regular price €9,70 0,16 € / 1ud
    Sale price €9,70 Regular price €10,21
    You are saving: -€0,51
    0,16 € / 1ud
  • Integralia Mijovit Plus , 30 capsules
    -9% Promo FD

    Integralia Mijovit Plus, 30 capsules

    Regular price €15,90 0,53 € / 1ud
    Sale price €15,90 Regular price €17,47
    You are saving: -€1,57
    0,53 € / 1ud
  • Integralia Soya Lecithin Ip , 500 g
    -12%

    Integralia Soya Lecithin Ip , 500 g

    Regular price €18,40 3,68 € / 100gr
    Sale price €18,40 Regular price €20,81
    You are saving: -€2,41
    3,68 € / 100gr
  • Integralia Curcuma Plus, 30 Capsules
    -18%

    Integralia Curcuma Plus, 30 capsules

    Regular price €17,50 0,58 € / 1ud
    Sale price €17,50 Regular price €21,45
    You are saving: -€3,95
    0,58 € / 1ud
  • Integralia Constifin Syrup S/A , 250 ml
    -20% Promo FD

    Integralia Constifin Syrup S/A , 250 ml

    Regular price €11,90 4,76 € / 100ml
    Sale price €11,90 Regular price €14,92
    You are saving: -€3,02
    4,76 € / 100ml
  • Integralia Constifin Syrup , 500 ml
    -10% Promo FD

    Integralia Constifin Syrup , 500 ml

    Regular price €21,30 4,26 € / 100ml
    Sale price €21,30 Regular price €23,79
    You are saving: -€2,49
    4,26 € / 100ml
  • Integralia Collagen Plus , 120 tablets
    -7%

    Integralia Collagen Plus , 120 tablets

    Regular price €11,00 0,09 € / 1ud
    Sale price €11,00 Regular price €11,82
    You are saving: -€0,82
    0,09 € / 1ud
  • Integralia Horsetail Plus , 60 capsules
    -13% Promo FD

    Integralia Horse Tail Plus, 60 capsules

    Regular price €9,50 0,16 € / 1ud
    Sale price €9,50 Regular price €10,97
    You are saving: -€1,47
    0,16 € / 1ud
  • Integralia Carbon Plus , 60 capsules
    -18% Promo FD

    Integralia Carbon Plus , 60 capsules

    Regular price €9,90 0,17 € / 1ud
    Sale price €9,90 Regular price €12,03
    You are saving: -€2,13
    0,17 € / 1ud
  • Integralia Artichoke Plus , 60 capsules
    -17% Promo FD

    Integralia Artichoke Plus , 60 capsules

    Regular price €10,90 0,18 € / 1ud
    Sale price €10,90 Regular price €13,16
    You are saving: -€2,26
    0,18 € / 1ud
  • Innovage Skin Collagen Plus Powders 345 g
    -29%

    Innovage Skin Collagen Plus Powders 345 g

    Regular price €21,40 6,2 € / 100gr
    Sale price €21,40 Regular price €30,03
    You are saving: -€8,63
    6,2 € / 100gr
  • Inmunok Food Supplement 30 capsules
    -13%

    Inmunok Food Supplement 30 capsules

    Regular price €26,00 0,87 € / 1ud
    Sale price €26,00 Regular price €29,93
    You are saving: -€3,93
    0,87 € / 1ud
  • Inmunoferon Flulenza Throat Spray 20 ml
    -16%

    Inmunoferon Flulenza Throat Spray 20 ml

    Regular price €9,10 45,5 € / 100ml
    Sale price €9,10 Regular price €10,81
    You are saving: -€1,71
    45,5 € / 100ml
  • Infutisa Milk Thistle , 25 filters
    -8%

    Infutisa Milk Thistle , 25 filters

    Regular price €3,00 0,12 € / 1ud
    Sale price €3,00 Regular price €3,26
    You are saving: -€0,26
    0,12 € / 1ud
  • Infutisa Boldo, 25 Filters
    -18%

    Infutisa Boldo, 25 Filters

    Regular price €2,80 0,11 € / 1ud
    Sale price €2,80 Regular price €3,42
    You are saving: -€0,62
    0,11 € / 1ud
  • Infutisa Adellax , 25 filters
    -26%

    Infutisa Adellax , 25 filters

    Regular price €3,30 0,13 € / 1ud
    Sale price €3,30 Regular price €4,47
    You are saving: -€1,17
    0,13 € / 1ud