Collection:

Phytotherapy

  • Imunobalance Syrup, 250 ml
    -7% Promo FD

    Imunobalance Syrup, 250 ml

    Regular price €18,50 7,4 € / 100ml
    Sale price €18,50 Regular price €19,89
    You are saving: -€1,39
    7,4 € / 100ml
  • Ifigen Zinc Oligopharm, 150 Ml
    -14%

    Ifigen Zinc Oligopharm, 150 Ml

    Regular price €16,80 11,2 € / 100ml
    Sale price €16,80 Regular price €19,50
    You are saving: -€2,70
    11,2 € / 100ml
  • Ifigen Zinc Nickel Cobalt Oligopharm, 150 Ml
    -8% Promo FD

    Ifigen Zinc Nickel Cobalt Oligopharm, 150 Ml

    Regular price €17,20 11,47 € / 100ml
    Sale price €17,20 Regular price €18,63
    You are saving: -€1,43
    11,47 € / 100ml
  • Ifigen Pp40 Amanca Yophyt Herbs , 90 capsules
    -13%

    Ifigen Pp40 Amanca Yophyt Herbs , 90 capsules

    Regular price €85,00 0,94 € / 1ud
    Sale price €85,00 Regular price €97,46
    You are saving: -€12,46
    0,94 € / 1ud
  • Ifigen Oligen Dha 80% , 60 capsules
    -27% Promo FD

    Ifigen Oligen Dha 80% , 60 capsules

    Regular price €28,90 0,48 € / 1ud
    Sale price €28,90 Regular price €39,74
    You are saving: -€10,84
    0,48 € / 1ud
  • Ifigen Manganese Copper Oligopharm , 150 ml
    -15%

    Ifigen Manganese Copper Oligopharm , 150 ml

    Regular price €16,80 11,2 € / 100ml
    Sale price €16,80 Regular price €19,78
    You are saving: -€2,98
    11,2 € / 100ml
  • Ifigen G.B (Ginkgo Biloba), 90 Capsules
    -26% Promo FD

    Ifigen G.B (Ginkgo Biloba), 90 Capsules

    Regular price €28,54 0,32 € / 1ud
    Sale price €28,54 Regular price €38,56
    You are saving: -€10,02
    0,32 € / 1ud
  • Ifigen Elixir 4 Seasons , 250 ml
    -19%

    Ifigen Elixir 4 Seasons , 250 ml

    Regular price €26,30 10,52 € / 100ml
    Sale price €26,30 Regular price €32,60
    You are saving: -€6,30
    10,52 € / 100ml
  • Ifigen Copper Oligopharm , 150 ml
    -13%

    Ifigen Cobre Oligopharm, 150 ml

    Regular price €16,80 11,2 € / 100ml
    Sale price €16,80 Regular price €19,38
    You are saving: -€2,58
    11,2 € / 100ml
  • Ialumar Isotonic Nebuliser 100 ml
    -25%

    Ialumar Isotonic Nebuliser 100 ml

    Regular price €7,70 7,7 € / 100ml
    Sale price €7,70 Regular price €10,25
    You are saving: -€2,55
    7,7 € / 100ml
  • Humamil Glucomannan 750 mg, 90 capsules
    -6%

    Humamil Glucomannan 750 mg, 90 capsules

    Regular price €21,90 0,24 € / 1ud
    Sale price €21,90 Regular price €23,37
    You are saving: -€1,47
    0,24 € / 1ud
  • Hyphae Da T Mico-Sol Sun Mushroom Extract , 70 capsules
    -20%

    Hyphae Da T Mico-Sol Sun Mushroom Extract , 70 capsules

    Regular price €64,60 0,92 € / 1ud
    Sale price €64,60 Regular price €80,97
    You are saving: -€16,37
    0,92 € / 1ud
  • Hyphae Da T Mico-Leo Lion's Mane Extract, 70 capsules
    -10% Promo FD

    Hyphae Da T Mico-Leo Lion's Mane Extract, 70 capsules

    Regular price €64,60 0,92 € / 1ud
    Sale price €64,60 Regular price €71,71
    You are saving: -€7,11
    0,92 € / 1ud
  • Hyphae Da T Mico-Five Rei Reishi Extract Crystal Jar , 70 capsules
    -37%

    Hyphae Da T Mico-Five Rei Reishi Extract Crystal Jar , 70 capsules

    Regular price €63,00 0,9 € / 1ud
    Sale price €63,00 Regular price €100,53
    You are saving: -€37,53
    0,9 € / 1ud
  • Hyphae Da T Mico-Five , 70 capsules
    -18%

    Hyphae Da T Mico-Five , 70 capsules

    Regular price €63,00 0,9 € / 1ud
    Sale price €63,00 Regular price €76,65
    You are saving: -€13,65
    0,9 € / 1ud
  • Herdibel Spiruvital Spirulina, 100 Tablets Of 1000 Mg
    -20% Promo FD

    Herdibel Spiruvital Spirulina, 100 tablets of 1000 mg

    Regular price €15,70 0,16 € / 1ud
    Sale price €15,70 Regular price €19,64
    You are saving: -€3,94
    0,16 € / 1ud
  • Herdibel Herdioral Elixir Spray, 20 Ml
    -16% Promo FD

    Herdibel Herdioral Elixir Spray, 20 Ml

    Regular price €14,20 71,0 € / 100ml
    Sale price €14,20 Regular price €16,81
    You are saving: -€2,61
    71,0 € / 100ml
  • Herdibel Herdimin Supra , 30 ampoules
    -5% Promo FD

    Herdibel Herdimin Supra , 30 ampoules

    Regular price €36,00 1,2 € / 1ud
    Sale price €36,00 Regular price €37,89
    You are saving: -€1,89
    1,2 € / 1ud
  • Herdibel Amapolavital, 120 Tablets
    -14%

    Herdibel Amapolavital, 120 Tablets

    Regular price €13,60 0,11 € / 1ud
    Sale price €13,60 Regular price €15,75
    You are saving: -€2,15
    0,11 € / 1ud
  • Herbovita Oregano , 60 capsules
    -8% Promo FD

    Herbovita Oregano, 60 capsules

    Regular price €17,60 0,29 € / 1ud
    Sale price €17,60 Regular price €19,05
    You are saving: -€1,45
    0,29 € / 1ud
  • Herbovita Neradap , 30 capsules
    -5%

    Herbovita Neradap , 30 capsules

    Regular price €20,50 0,68 € / 1ud
    Sale price €20,50 Regular price €21,58
    You are saving: -€1,08
    0,68 € / 1ud
  • Herbovita Hepox , 250 ml
    -8% Promo FD

    Herbovita Hepox , 250 ml

    Regular price €20,50 8,2 € / 100ml
    Sale price €20,50 Regular price €22,21
    You are saving: -€1,71
    8,2 € / 100ml
  • Herbovita Ahcc , 60 capsules
    -10%

    Herbovita Ahcc , 60 capsules

    Regular price €85,00 1,42 € / 1ud
    Sale price €85,00 Regular price €94,11
    You are saving: -€9,11
    1,42 € / 1ud
  • Herbora Valeriana Complex , 30 capsules
    -5% Promo FD

    Herbora Valerian Complex, 30 capsules

    Regular price €11,20 0,37 € / 1ud
    Sale price €11,20 Regular price €11,79
    You are saving: -€0,59
    0,37 € / 1ud
  • Herbora Regulax Doypack, 100 Gr
    -10% Promo FD

    Herbora Regulax Doypack, 100 g

    Regular price €8,00 8,0 € / 100gr
    Sale price €8,00 Regular price €8,87
    You are saving: -€0,87
    8,0 € / 100gr
  • Herbora Propolactiv Plus , 30 tablets
    -11% Promo FD

    Herbora Propolactiv Plus, 30 tablets

    Regular price €9,30 0,31 € / 1ud
    Sale price €9,30 Regular price €10,48
    You are saving: -€1,18
    0,31 € / 1ud
  • Herbora Opticir , 60 capsules
    -14%

    Herbora Opticir , 60 capsules

    Regular price €12,80 0,21 € / 1ud
    Sale price €12,80 Regular price €14,88
    You are saving: -€2,08
    0,21 € / 1ud
  • Herbora Omega 3 , 60 pearls
    -7% Promo FD

    Herbora Omega 3, 60 softgels

    Regular price €19,10 0,32 € / 1ud
    Sale price €19,10 Regular price €20,63
    You are saving: -€1,53
    0,32 € / 1ud
  • Herbora Aloe Vera Juice Bio, 100 Ml
    -17%

    Herbora Aloe Vera Juice Bio, 100 Ml

    Regular price €21,10 21,1 € / 100ml
    Sale price €21,10 Regular price €25,39
    You are saving: -€4,29
    21,1 € / 100ml
  • Herbora Jalea Alegria, 20 Vials Of 10 Ml
    -5%

    Herbora Alegria Jelly, 20 vials of 10 ml each

    Regular price €24,10 241,0 € / 100ml
    Sale price €24,10 Regular price €25,37
    You are saving: -€1,27
    241,0 € / 100ml