Collection:

Infusions and teas

  • Ynsadiet Fucus, 70 gr
    -5%

    Ynsadiet Fucus, 70 gr

    Regular price €2,24 3,2 € / 100gr
    Sale price €2,24 Regular price €2,36
    You are saving: -€0,12
    3,2 € / 100gr
  • Ynsadiet Spearmint, 30 g
    -25%

    Ynsadiet Spearmint, 30 g

    Regular price €1,20 4,0 € / 100gr
    Sale price €1,20 Regular price €1,61
    You are saving: -€0,41
    4,0 € / 100gr
  • Ynsadiet Fennel Fruit, 60 g
    -25%

    Ynsadiet Fennel Fruit, 60 g

    Regular price €1,74 2,9 € / 100gr
    Sale price €1,74 Regular price €2,32
    You are saving: -€0,58
    2,9 € / 100gr
  • Ynsadiet Hipericon, 50 g
    -19%

    Ynsadiet Hipericon, 50 g

    Regular price €1,49 2,98 € / 100gr
    Sale price €1,49 Regular price €1,85
    You are saving: -€0,36
    2,98 € / 100gr
  • Ynsadiet Chopped Ginger, 70 gr
    -25%

    Ynsadiet Chopped Ginger, 70 gr

    Regular price €1,89 2,7 € / 100gr
    Sale price €1,89 Regular price €2,53
    You are saving: -€0,64
    2,7 € / 100gr
  • Ynsadiet Mallow Flower, 30 gr
    -30%

    Ynsadiet Mallow Flower, 30 gr

    Regular price €3,94 13,13 € / 100gr
    Sale price €3,94 Regular price €5,62
    You are saving: -€1,68
    13,13 € / 100gr
  • Ynsadiet Sweet Chamomile Flower, 30 gr
    -5%

    Ynsadiet Sweet Chamomile Flower, 30 gr

    Regular price €2,24 7,47 € / 100gr
    Sale price €2,24 Regular price €2,36
    You are saving: -€0,12
    7,47 € / 100gr
  • Ynsadiet Lemon Balm Leaf, 30 gr
    -25%

    Ynsadiet Lemon Balm Leaf, 30 gr

    Regular price €1,31 4,37 € / 100gr
    Sale price €1,31 Regular price €1,75
    You are saving: -€0,44
    4,37 € / 100gr
  • Ynsadiet Peppermint, 40 g
    -25%

    Ynsadiet Peppermint, 40 g

    Regular price €1,48 3,7 € / 100gr
    Sale price €1,48 Regular price €1,98
    You are saving: -€0,50
    3,7 € / 100gr
  • Ynsadiet Yarrow, 40 g
    -5%

    Ynsadiet Yarrow, 40 g

    Regular price €1,77 4,43 € / 100gr
    Sale price €1,77 Regular price €1,86
    You are saving: -€0,09
    4,43 € / 100gr
  • Ynsadiet Marshmallow, 50 g
    -23%

    Ynsadiet Marshmallow, 50 g

    Regular price €2,88 5,76 € / 100gr
    Sale price €2,88 Regular price €3,73
    You are saving: -€0,85
    5,76 € / 100gr
  • Ynsadiet Olivo Leaf, 70 gr
    -5%

    Ynsadiet Olivo Leaf, 70 gr

    Sold out
    Let me know
  • Ynsadiet Pennyroyal Mint, 40 g
    -5%

    Ynsadiet Pennyroyal Mint, 40 g

    Regular price €1,77 4,43 € / 100gr
    Sale price €1,77 Regular price €1,86
    You are saving: -€0,09
    4,43 € / 100gr
  • Ynsadiet Licorice Root Cut, 60 gr
    -19%

    Ynsadiet Licorice Root Cut, 60 gr

    Regular price €1,49 2,48 € / 100gr
    Sale price €1,49 Regular price €1,85
    You are saving: -€0,36
    2,48 € / 100gr
  • Ynsadiet Elderflower Flower, 30 gr
    -5%

    Ynsadiet Elderflower Flower, 30 gr

    Regular price €3,39 11,3 € / 100gr
    Sale price €3,39 Regular price €3,57
    You are saving: -€0,18
    11,3 € / 100gr
  • Ynsadiet Black Tea, 50 gr
    -5%

    Ynsadiet Black Tea, 50 gr

    Regular price €1,83 3,66 € / 100gr
    Sale price €1,83 Regular price €1,93
    You are saving: -€0,10
    3,66 € / 100gr
  • Ynsadiet Red Tea, 50 g
    -10%

    Ynsadiet Red Tea, 50 g

    Sold out
    Let me know
  • Ynsadiet Green Tea Leaves, 50 g
    -10%

    Ynsadiet Green Tea Leaves, 50 g

    Regular price €1,58 3,16 € / 100gr
    Sale price €1,58 Regular price €1,75
    You are saving: -€0,17
    3,16 € / 100gr
  • Ynsadiet Tila Flower, 50 gr
    -25%

    Ynsadiet Tila Flower, 50 gr

    Regular price €4,10 8,2 € / 100gr
    Sale price €4,10 Regular price €5,44
    You are saving: -€1,34
    8,2 € / 100gr
  • Ynsadiet Thyme, 40 gr
    -5%

    Ynsadiet Thyme, 40 gr

    Regular price €1,66 4,15 € / 100gr
    Sale price €1,66 Regular price €1,75
    You are saving: -€0,09
    4,15 € / 100gr
  • Ynsadiet Valerian Root, 50 g
    -5%

    Ynsadiet Valerian Root, 50 g

    Regular price €3,17 6,34 € / 100gr
    Sale price €3,17 Regular price €3,34
    You are saving: -€0,17
    6,34 € / 100gr
  • Ynsadiet Red Vine Leaves, 50 gr
    -5%

    Ynsadiet Red Vine Leaves, 50 gr

    Regular price €2,74 5,48 € / 100gr
    Sale price €2,74 Regular price €2,88
    You are saving: -€0,14
    5,48 € / 100gr
  • Ynsadiet Orange Blossom Flower 40gr
    -25%

    Ynsadiet Orange Blossom Flower 40gr

    Regular price €3,51 8,78 € / 100gr
    Sale price €3,51 Regular price €4,69
    You are saving: -€1,18
    8,78 € / 100gr
  • Ynsadiet Anis Verde, 60 gr
    -5%

    Ynsadiet Anis Verde, 60 gr

    Regular price €2,65 4,42 € / 100gr
    Sale price €2,65 Regular price €2,79
    You are saving: -€0,14
    4,42 € / 100gr
  • Ynsadiet Milk Thistle, 50g
    -25%

    Ynsadiet Milk Thistle, 50g

    Regular price €1,74 3,48 € / 100gr
    Sale price €1,74 Regular price €2,32
    You are saving: -€0,58
    3,48 € / 100gr
  • Ynsadiet Hawthorn White, 40 gr
    -5%

    Ynsadiet Hawthorn White, 40 gr

    Regular price €2,46 6,15 € / 100gr
    Sale price €2,46 Regular price €2,59
    You are saving: -€0,13
    6,15 € / 100gr
  • Ynsadiet Frangula, 60 gr
    -26%

    Ynsadiet Frangula, 60 gr

    Regular price €2,29 3,82 € / 100gr
    Sale price €2,29 Regular price €3,08
    You are saving: -€0,79
    3,82 € / 100gr
  • Ynsadiet Hibiscus Flower, 30 gr
    -5%

    Ynsadiet Hibiscus Flower, 30 gr

    Regular price €2,87 9,57 € / 100gr
    Sale price €2,87 Regular price €3,02
    You are saving: -€0,15
    9,57 € / 100gr
  • Ynsadiet Lavender lavender lavender, 40 gr
    -19%

    Ynsadiet Lavender lavender lavender, 40 gr

    Regular price €1,80 4,5 € / 100gr
    Sale price €1,80 Regular price €2,22
    You are saving: -€0,42
    4,5 € / 100gr
  • Ynsadiet Rosemary Leaf, 60 gr
    -5%

    Ynsadiet Rosemary Leaf, 60 gr

    Regular price €1,94 3,23 € / 100gr
    Sale price €1,94 Regular price €2,04
    You are saving: -€0,10
    3,23 € / 100gr